*

şükela:  tümü | bugün
  • kaçarı göçeri olmayan ölüme direksiyon başında yakalanmadığı için memnun olunacak bir haber.
  • sonunda bu da oldu. bagaja uyumak için giren şoför ölü bulundu.
    https://m.mynet.com/…jda-olu-bulundu-guncel-4014516
    edit : başlığı ve entry yanlış yazmışım zorunlu edit yapmak durumunda kaldım. başlığın düzeltilmesini rica ediyorum
  • ölen kişi yolcu değil şöfördür.direksiyonu yardımcı şöföre bırakıp uyumaya gitmiş,yolculuk sonunda adamın ölü olduğu anlaşılmış.
  • yanlış açılmış başlık.

haberde ölen kişi için aracın şöförü diyor.

"istanbul-antalya seferini yapan metro turizm'e ait yolcu otobüsünün şoförü yakup değirmenci, dün gece afyonkarahisar'da mola verdi. değirmenci, burada direksiyonu yardımcı şoföre teslim ederek otobüsün bagajında istirahate çekildi. otobüs saat 04.30 sıralarında burdur otogarı'na girdi. yolcuların inmesinden sonra otobüsteki görevli yakup değirmenci'yi uyandırmak isteyince hareketsiz yattığını fark etti. haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri, değirmenci'nin yaşamını yitirdiğini belirledi."

kalp krizi, astım vs olabilir fakat bagaja girip uyumak kısmı enteresan çünkü şöförlerin uyku kabinleri var. zira haber o kadar saçma bir şekilde yazılmış ki anlamak imkansız.
  • ölen kişi yolcu değil, otobüsün kaptanıdır
    (bkz: otobüslerde yedek kaptanın uyuduğu bölme)
  • tamam daha fazla vurmayın öldüm. ufak bir talihsizlik yaşadım uyaran arkadaşlara teşekkürler.
  • egzoz gazı sızdırmasından zehirlenmiş olabilir mi diye sorduğum üzücü olay.
  • olay metro turizm olunca insanın aklına acaba soruları geyiren olay.
    dallas dizisi gibi firma ne zaman ne çıkacağı belli değil lan.
  • aha da buraya yazıyorum, o şöför müşterilerin ahından ölmüştür.
  • ulan ne farkeder şöför veya yolcu? ölmüş işte birisi. allah rahmet eylesin. adam yanlış başlık açmış işte. ilk 6 entry de aynı şeyi yazmış.

şaşırtmayan olaydır.