şükela:  tümü | bugün
  • rezalet puanı verecem ama 5 defa okumama rağmen olayı tam olarak idrak edemedim hala. anlarsam editlerim *

edit: yazarın biraz aşağıdaki entrysi ile durumu nihayet anladım, puan vermiyorum ama evet ortada bir rezalet var. herkes yazmış zaten ama keşke şu firmayı kullanmasak da yokolup gitseler piyasadan. hanımefendiye geçmiş olsun diyor, karakolla ilgili gelişmeleri yazmasını bekliyoruz.

edit: hayatta bu da başıma geldi, başlık bana kalmış, değişik bir duygu *
  • metro turizm baktı ki tacizlerin sonu gelmiyor muavini hukukçulardan seçmeye başladı sanırım. ben hukukçuyum görmeden inanmam nedir yahu?

asıl enteresan olan 2018 yılında hala metro turizmi kullananların var olması.
  • konudan bağımsız onun lafına karşılık benim lafım durumunda genel olarak ne yapılmasını bekliyor insanlar gerçekten çok merak ediyorum?

samimi olarak soruyorum onun lafına karşılık benim lafım ortada şahit yok ne yapıcaz?
  • 'metro turizmin sayın yolcuları biletinizi bizden aldığınıza göre siz de istiyorsunuz.' buna benzer anonslarını duymaktan korktuğum şirkettir kendisi. yürüyen genelev gibi bir taşımacılık anlayışları var. elin yüzün yapış yapış uyanmadıysan şanslısın.

edit:imla
  • şoför yada muavinden kaynaklı bir olay değil neden başlığı "otobüste tacize uğramam" diye acmadiniz geçmiş olsun bu arada
  • rezalettir ama muavin hukukçu muymuş?

tanım: biraz korku ve heyecanla yazılmış. anladığım kadarıyla arka koltukta oturan bir adam elini koltuk arasından sokup taciz etmiştir. bunu hisseden yazar arkadaşımız bağırmış, az bile yapmış. açılın ben doktorum nidasiyla bir muavin ben hukukçuyum demiş. ablacım arasana polisi otobüsün önünü kessinler?

rezalettir, bu sefer yolcu. bakalım metro turizm ne yapıcak?

edit: imla
  • geçmiş olsun.

kadının beyanı bence adamın yerini değiştirmek için son derece yeterli bir sebep olmalıydı. otobüs, demiryolu ya da havayollarına sıkça karşılaşılabilecek bir durum olan taciz şüphesi durumunda neler yapılması gerektiğiyle ilgili muavinin eğitilmemiş olması da başlı başına bir rezalettir.
  • gecmis olsun, umarim kisiler hak ettikleri cezayi alirlar da,

siz bilet aldikca bu tekerlekli suc makineleri hayatlarina devam ediyorlar biliyorsunuz degil mi?

sahsen benim annem, esim, kizkardesim dese ki otobus yok, ucak yok, tek bu var. gene de binmeyin derim.
  • maaşını az bulup, boş zamanlarında metro turizm'de muavinlik yapan bir hukukçu içeren rezalettir.