şükela:  tümü | bugün
  • dört tekerli tabut
  • model olarak iyi otobüsler. neden bakım yapmazlar ki.
  • cenabet otobüsler ve otobüs firmalarının ahireti beklemeden cehennemi yaşatmalarıdır. ancak asıl sıkıntı neden hala bu firmaları seçerler anlamakta inanın sıkıntı çekiyorum. aynı fiyata aylar öncesinden al aile boyu uçak biletini dertsiz, tasasız, sıkıntısız git gideceğin yere. bayram tarihi belli , senin ne kadar izin yapacağın belli, okullar zaten tatilde. her şeyi son dakika hallettiğimiz için idrak yolları enfeksiyonu bitmez bizde.
  • aslında araçların bakımsızlığından ziyade bu araçlarda kullanılan yakıtlar araçları bu durumlara düşürüyor. bir çoğunda kaçak mazot ve ya on numara yağ yakılıyor. tabi bu yanan otobüslerin incelenip sigorta firması tarafından ödeme yapılmaması durumunda ortaya çıkabilecek bir şeydir.

edit.

çok sayıda metro turizm kazası vb. görmemizin sebebi tamamen araç sayısının fazlalığından dolayıdır. herhangi bir firmada 50 100 araç çalışırken metro da 1300 civarı araç çalışmaktadır. yollar da sayısı fazla olduğundan dolayı kazada en fazla bu firmayı görmemiz de o oranda fazlalaşmaktadır.
  • 12 yılda 1658 kişi ölmüş. onbinlerce de yaralı. son 3 yıldır da metro turizm kazalarının istatistikleri yayınlanmıyor. görseller
  • yakını, sevdiği o otobüste olan varsa valla üzülerek söylüyorum ki metro turizm artık bir doğal seleksiyon mekanizması olarak çalışıyor. eğer hala metro turizm kullanılıyorsa kullananlar başına gelenleri hak ediyor demektir.

metro turizm kullanmak, depremde enkaz altında kalanların idrarlarını içmesi gibidir. çok çok zorda kalmadıkça yapılmamalıdır.
  • geçen gün otobüs bileti alacakken fiyatları gördüm ve anlamlandıramadım. metro turizm hala en yüksek fiyatlı otobüs firmalarından biri.
    anlamıyorum neden tercih ediyor insanlar hala bu firmayı? istisnasız gördüğümüz her olay bunlarda oluyor.