şükela:  tümü | bugün
4607 entry daha
  • acilen ücretin iadesiz 15?’ye çıkması gereken ulaşım aracı. en azından bir metrobüs fiks o fiyattan çalışmalı. helak oluyorsun bineceğim diye
  • sürekli bir gerginliğe denk geldiğim taşıma aracı. kavga demiyorum ama illaki bir tartışma veya gerginlik oluyor. genellikle elin / kolun değdi, çekilsene buradan, ya yolu niye kapatıyorsun ve boşluğa doğru yürüsene kardeşim temalı oluyorlar. dinine yandığımın aleti günün her dakikası balık istifi. hep ondan oluyor bunlar.
  • son iki aydır hindistanda ki trenlere doluşan hint fakiri gibi hissediyorum bunu kullanınca.
    işin ilginci bu fakir hintliler bedava binerken ben 7 tl veriyorum.
    üstelik hayvan gibi tıkılmak için durakta yarım saate kadarda bekliyorum
    bu durum hep vardı ama son 2 aydır iş çığrıından çıktı. imamoğlu belediye sloganlarla yönetilmiyor. hadi bakalım çöz
  • istanbul'dan kaçma sebebim. başlığını görmem bile bende anksiyete oluşturuyor. allah geride kalanlara ve her gün kullanmak zorunda kalanlara yardım etsin.
  • mesaiye giriş ve çıkış saatlerinde yolculuk yapmanın tam bir işkenceye dönüştüğü toplu taşıma aracı. kullananlar genelde deodorantın icadından haberdar değildir, çantalarını kucakları yerine sırtlarında taşırlar, temiz ayakkabı gördükleri zaman dayanamaz üstüne basarlar.
13 entry daha