şükela:  tümü | bugün
  • şüphesiz ki yağmurlu havada duraklara 70 ile girip durakta bekleyenleri ıslatmasıdır. penguen sanıyorlar duraktakileri sanırım. hep o otobüse hoplayarak binenler yüzünden.

her biri kaç yıllık şöför olan insanlar bunlar. düşünülmesini istediğim şey çok mu zor amk.

daha önce bir tanesini saat ve durak bilgisi vererek şikayet etmiştim. genel olarak dikkat edilmesi gerektiğini şöförlerden istediklerini, ilgili şöförün ise sözlü olarak uyarıldığını cevap olarak bildirmişlerdi.

sonuç ortada..

edit: bence sözlük yazarlarının yapacağı uyarı daha etkili olacaktır. allahını seven mizahını konuştursun sevgili yazarlar.
  • göbekli olmaları,küçük dağları ben yarattım havalarında olmaları ve sırf bu yüzden istanbul'a her gidişimde mutlaka tartıştığım kişilerdir.
    stresli bir iş ama bunu yolculara yansıtmanın bir getirisi yok.bu yüzden iletişim üzerine eğitimden geçirilmelerinde fayda var.yoksa dayak yemelerine ramak var.
  • mesleklerinin son 3-4 yılında olmaları, otomasyon ilk bu ibneleri işsiz bırakacak. normal otomobillerin full otomasyonla gidebildiği günümüzde, rotası belli yolu belli durağı belli bu metrobüsler otomasyona geçecek ilk şeyler. biraz daha dayanın arkadaşlar.