• böyle insanlar direkt olarak yok edilmelidir. sessiz sedasız, kimsenin ruhu bile duymadan yer yüzünden silinmelidir.

bununla birlikte, ensar vakfındakiler ve camiilerde tecavüz girişiminde bulunanlar, kuran kurslarındaki tacizcilerin partilerini de hep merak etmişimdir.
  • amk kafaya bak. oldu olacak bundan sonra her taciz, yaralama, cinayet zanlılarını kategorize edelim. bakalım hangi partiden daha çokmuş. böylelikle bütün meselemiz kökten çözülür.

kafanıza şeapim.
  • https://twitter.com/…437/status/1120940233674170368

isteyene link. tabiki bu adamın yaptığı ne chp'yi ne de büyük atatürk'ü bağlar. tacizci işte sadece her olayda islamı suçlamanızın ne kadar saçma olduğunu görmeniz için koyuyorum.
  • ak partili olsaydı konu başlığı metrobüs tacizcisi olarak değilde ak partili metrobüs tacizcisi olarak başlıklarla dolardı burası. ekşide bütün sağ görüşlüleri tacizci, tecavüzcü ilan ederlerdi. adam chp'li olduğuna göre bütün chp'liler bu şekilde taciz edip boşalıyorlar mı ?
  • ilk kez başlık ve yazar engelleyeceğim.

amık ya!

edit: bir arkadaş mesaj atmış. cevaben; bu adam chp’li ise onun ben ölüsünü sikeyim! bu adam akp’li ise onun ben gene ölüsünü sikeyim. bu adamı assalar ipini ben çekerim. akrabam olsa şikayet ederim. elimde olursa ben döverim. adam chp’li diye başlık ya da yazar engelliyor değilim. bu kadar ucuz bir şekilde ve gerçekten parti üyesi olduğuna dair bir belge yokken cumhuriyet’in en köklü partisini küçük düşürmek aşağılık bir şeydir. bu nedenle engelliyorum.

kaldı ki adam chp üyesi olsa bile, partiyi mi temsil eder? chp’de böyle adamların yüzüne bakılmaz. hemen def edilir.

olayı ensar ile ilişkilendirmiş arkadaş. ona istinaden; ensar’da olan şerefsizlikle bu aynı şeydir. en azından kök olarak. (ensar’dakinin daha kötü sonuçları olduğunu unutmayalım) ensar, çocuklarımızı koruyacak mekanizmayı kurmadığı için olan her şeyden sorumludur. bu olayı bile bile halen ensar’da gönüllü olan (yüzlerce dernek var gönüllü olınabilecek) kişiler de sorumludur.

yani kısacası kasmayın. buradan ekmek çıkmaz. bu dünyanın ve var ise öteki dünyanın bütün gazabı bu insanların üzerinde olsun.

edit2: gelen tepkiler üzerine; ensar’da gönüllü olan herkes sapıktır diye bir ifadem mi oldu?
  • parti ne alaka amk dedirten olay
  • herkes doğru veya yalan diye tartışmış, bir bana mı garip geliyor haber metni?
    'tacizci sapık chp li çıktı'
    bak bu cümle tacizi gölgede bırakır.
  • gecen gunlerde iki kizin kafasini kesen de chp'li degil miydi? manyak usenmeyip ukrayna'ya kadar gitmis, evlerine girip bogazlarini kesmisti.

simdi de bu sapik. agir kemalist, koyu chp'li.

klasik muhalif gibi dusunur, akli bir kenara birakirsak;

mod on kemalist:

butun chp'liler kafa kesen sapik bir katil oluyor, dogru mu arkadaslar?

cocuklari, kadinlari ve hayvanlari bu tiplerden koruyun. nefes alan, canli olan herseye hallenir bunlar.

mod off kemalist.

edit: ulan deli misiniz, ne parti uyeligi? adamin facebook paylasimlari ortada. buz chp'li, kemalist, buyuk bir ihtimalle ateist.

yuzu maskeli bir grup manyagin isledigi cinayetlerden butun islam alemini, tum muslumanlari sorumlu tutarken iyi. simdi parti uyeligi mi istiyorsunuz?
  • nüfus cüzdanında müslüman da yazıyordur.bir bak gel hele !
290 entry daha
hesabın var mı? giriş yap