şükela:  tümü | bugün
  • bindiğiniz metrobüste iddia edildiği gibi şöförün kasten klimayı çalıştırmadığını ya da düşük ayarda çalıştığını düşünüyorsanız: telefonunuzun kamerasını açıp şöföre klimanın neden çalışmadığını sorun. sıcaktan bunalmış diğer yolcuların tepkilerini de görüntüleyin. videoyu otobüs hat numarası ve tarih, saatle birlikte sosyal medyada yayınlayın, linkini de ıbb beyaz masa'ya gönderin. bu şekilde çok kısa sürede sonuç alınacağını düşünüyorum.

    eğer klima arızalıysa ve o yüzden çalışmıyor, verimli çalışmıyorsa şöför bunun hesabını kolayca verir, sorun kalmaz. yok eğer iddia edildiği gibi kasti bir şey söz konusuysa, o zaman onun da hesabı sorulur derdi aldığı maaş karşılığı gerçekten halka hizmet etmek olanlar tarafından.

    mevzu: https://tr.sputniknews.com/…erme-cezasi-kesiyorlar/
  • imamoğlu itiraz edemeyecekleri ezici bir farkla seçildiğinden beri pelikan tayfası, işte 30 yıl önce cehape zihniyeti döneminde istanbul'da hizmetlerin ne kadar kötü olduğunu, o günleri tekrar yaşayacağımızı vurguluyorlar. ellerindeki partizan güçle istanbul seçmenini "bir daha chp'li başkan mı, töbe!" dedirtecek şekilde bezdirmeye çalışmaları, kendilerine yakışmaz diyemiyorum.
  • herkes pille çalışan ufak vantilatörden alsın, sıcakladıkça yüzüne yüzüne üflesin mis.