• bu teyzedeki;
    hız hiçbir çita'da yok,
    metrobüsün en ücra köşesindeki boşluğu görebilecek keskin gözler hiçbir kartal'da yok,
    önündeki herkesi yararak kenara atabilme çevikliği hiçbir kaplanda yok,
    bayılma numarası yapıp rakibini egale etmek istemesi hiçbir ayı'da yok,

ama sorulduğu zaman ayakta duramayacağı kadar kötü durumda kendisi.
  • bana bu kadının hırsını verin, dünyayı fethedeyim. o derece.
  • acceleration, stamina ve tackle 20 olan teyzedir. sağlam dmc oynar.
  • ne koltuğa muhtaçtır ne de benim annem olabilecek kadındır. kendisi bildiğin öküzdür çünkü. bir kere teyze değildir orası kesin. ulan teyze dediğin en başta 160cm x 160cm olmaz. ikincisi kibar olur, hanım olur. adamın ayağına basıp, karnına dirsek atıp omuzlayarak geçmez. zaten büyük çoğunluğu da ya gezmeden ya da çarşıdan dönmektedir. niye iş çıkışı saatinde biniyor dersen koca götünü ancak kocasının eve gelme saatinden 10dk önce kaldırabildiğinden, kocası eve gelmeden gidebilme telaşındandır. duruma göre de inanılmaz çirkefleşip, kamyoncu gibi küfreder bu dişi ayılar. bilimum yaşlı versiyonuna yer veririm de şu teyzeye vermem. gerekirse aparkat falan çıkartıp yer bulur o ayı.
  • hızı üç saniye içinde 0'dan 100'e ulaşabilir.
  • - ananı sikim, raciye koş, boş yer var.
  • üç metre ileriden hareketlenmeden evvel ''oraya oturabilir miyim?'' diyerek yerini sağlama almaya çalışanları var.

dikkat ettim, boşalan koltuğun dibindeki erkekse hamle yapmadan bekliyor ama kadınsa vallahi hiç siklemiyor, çat diye oturuyor.
  • ben charmander, teyze charizard. öyle anlatayım.
  • havucu seven teyzedir.

bugun onlarin dernekten birini gordum.onundeki 4-5 kisiyi yararak ozur dilemeye kalkiyor.hala ozur dilemeye devam ederek daha da bir yariyor ortalarini,ve sonunda kendi gecse de posedi kurtaramiyor,ayakta kaliyor ve inip bos geleni beklemek icin binenleri yariyor yine agzinda pardonla.
  • (bkz: ninja teyze)
hesabın var mı? giriş yap