şükela:  tümü | bugün
 • görgüsüz kırolardır. öpüşmeyi yeni keşfetmiş cahil, ergen, liseli olma ihtimali yüksek sapıklardır.
  bu arkadaşlara tuvalet eğitimi gibi cinsel hayat eğitimi verilmelidir.
  öpüşmenin cinsellikle ne ilgisi var diye gelecek olan bi tip varsa birisi kürekle vursun ağzına.
  herkesin içinde öpüşmeyi gayet masum göstermeye çalışan feminist, lgbt, meriç, seküler ve gavat arkadaşlar biliniz ki cinsel açlıkla suçladığınız çomar toplumun büyük çoğunluğu bu iş için evini yatak odasını bekleyebilecek olgunluktadır.
  siz de kendinizi eğitip hormonlarınızı kontrol ederek sapıklıktan kurtulabilirsiniz.

  edit: tarihin en aşağılık güruhuyla karşı karşıyayız.
  @takılmaca666 adlı yazar hiç titremeden yalan söyleyebiliyor. ahlaksızlık suç değildir diye eylem yapıyordunuz fakat biz kastınızın orospuluk olduğunu anlıyorduk hep . yalan söyleme karaktersizliğini de ahlaksızlık saymıyor oluşunuz vahim.
  çırpındıkça batacaksınız lan. bağırdıkça sesiniz kısılacak. koştukça yorulacaksınız. saldırdıkça yara alacaksınız. küfr ettikçe kulaklarınız çınlayacak. savaştıkça yenileceksiniz. kurtuluş yolu aradıkça kaybolacaksınız.

  ve bir gün bu ülkenin insanları hakiki insan olma keyfiyetini bu topraklara serdiğinde çocuk tecavüzcüsü asılacak ama siz de metrobüste öpüşemeyeceksiniz.
 • dedi ki cinsel eğitim verilmeli:))
  tövbe yarabbi tövbe tövbe.

  kardeş siz çoluğu çocuğu sikip kadına tecavüz etmeyin de, bırakın isteyen istediğiyle öpüşsün. onlardan zarar gelmez. zarar sizin gibi yobazlardan....
 • başlık sahibinin kast ettiiği sapıklar sanırım erkek çocuklarına tecavüz edenler ve ufacık kızlarla ilişkiye giren sapıklardır. cemaat ve ensarcıların metrobüste öpüşmesine bende karşıyım. takkeli sakallı erkekler metrobüste öpüşmemeli. sapık deyince benim aklıma ilk başta bunlar geliyor.
 • cehapeli din düşmanlarıdır kesin. toplum içinde öpüşmek suretiyle ahlaki erozyona sebep olarak bir kalkışma peşinde olabilirler. derhal idam edilmeliler.
 • " bakmazsın olur biter" şeklinde tavsiye vereceğim bir adet çomar başlığı.

  sonuçta seni mi öpüyorlar birader, niye sinir yapıyorsun kendine, sana ne ki?

  çocuk kızı evine götürse orada da sizin koro başliyor, parka gitseler, yakalayıp soyundurup videolarını çekip şantaj yapıyorlar, okulda yasak vs. nerede öpüşecek arkadaşım bu gençler? illa gidip sansar vakıflarında mı kalsınlar?
 • önce kendin cinsel eğitim al aq, "dinen caiz, ayetler var ayetler" diyerek "kızım 9 yaşına geldiği zaman koca bulur, koynuna sokarım" diyen birisin, öncelikle kendini eğit sonra millete akıl ver arap artığı.

  millete gavat diyen adam " acaba kızımı en erken kaç yaşında siktiririm" diyerek sabah akşam sağda solda hadis arıyor, ulan sizden ala gavat mı var ülkede?

  ha bu arada istediğin gibi kime siktirirsen siktir çoluğunu çocuğunu kimsenin sikinde değil, sana karışan yok ama bırak millette birbirini öpsün aq bu kadar sinirlenmeye gerek yok.
 • bir kereden birşey olmaz tanıdık geldimi