şükela:  tümü | bugün
  • dedi ki cinsel eğitim verilmeli:))
    tövbe yarabbi tövbe tövbe.

kardeş siz çoluğu çocuğu sikip kadına tecavüz etmeyin de, bırakın isteyen istediğiyle öpüşsün. onlardan zarar gelmez. zarar sizin gibi yobazlardan....
  • başlık sahibinin kast ettiiği sapıklar sanırım erkek çocuklarına tecavüz edenler ve ufacık kızlarla ilişkiye giren sapıklardır. cemaat ve ensarcıların metrobüste öpüşmesine bende karşıyım. takkeli sakallı erkekler metrobüste öpüşmemeli. sapık deyince benim aklıma ilk başta bunlar geliyor.
  • " bakmazsın olur biter" şeklinde tavsiye vereceğim bir adet çomar başlığı.

sonuçta seni mi öpüyorlar birader, niye sinir yapıyorsun kendine, sana ne ki?

çocuk kızı evine götürse orada da sizin koro başliyor, parka gitseler, yakalayıp soyundurup videolarını çekip şantaj yapıyorlar, okulda yasak vs. nerede öpüşecek arkadaşım bu gençler? illa gidip sansar vakıflarında mı kalsınlar?
  • önce kendin cinsel eğitim al aq, "dinen caiz, ayetler var ayetler" diyerek "kızım 9 yaşına geldiği zaman koca bulur, koynuna sokarım" diyen birisin, öncelikle kendini eğit sonra millete akıl ver arap artığı.

millete gavat diyen adam " acaba kızımı en erken kaç yaşında siktiririm" diyerek sabah akşam sağda solda hadis arıyor, ulan sizden ala gavat mı var ülkede?

ha bu arada istediğin gibi kime siktirirsen siktir çoluğunu çocuğunu kimsenin sikinde değil, sana karışan yok ama bırak millette birbirini öpsün aq bu kadar sinirlenmeye gerek yok.
  • bir kereden birşey olmaz tanıdık geldimi