şükela:  tümü | bugün
 • kendine has bi tribi vardır bunun. o hengameyi aşıp koltuğa oturabilmek zafer kazanmış bir komutan elbisesini giydirir üzerine. montun, ceketin, neyse işte şöyle yakasından tutup bir gerdirirsin. derin bi 'oh' çektikten sonra şöyle bir bakarsın ayaktakilere ve sonra şükredersin haline. oturamamanın da bir tribi var tabi. mesela gideceğim yolun 3'te ikisini gitmişsem şayet kalan kısımda önümde koltuk boşalsa oturasım gelmiyor. işin kötü yanı kimsenin de oturası gelmiyor deli oluyorum o vakit!
 • doğru pozisyon alındığında ve adc*'yi koruyabildiğinde* bir ulti ile rahatlıkla yapılabilecek eylem.

  (bkz: xin zhao)

  geçtiğimiz 3 günde çok league of legends oynadım mazur görün a dostlar.
 • hergün onbinlerce insanın yaptığı fiil
 • ayık olunduğu takdirde ilk duraktan binenler için çok da zor olmayan hede.

  kendini garantiye alıp bir sonrakini bekleyenler sebebiyle 3. kapıdan kaldırımdan inip metrobüse bu şekilde binip o an yaşanan kaostan faydalanıp 3. ile 4. kapının arasında yer alan 8'li kısma gittiğiniz takdirde en kötü gidiş yönüne ters olarak oturabilirsiniz. bunu başarabilmek için metrobüsün uzun ve gri renk mercedes olması, kapı açıldıktan en geç 3-4 saniye sonra metrobüse binmiş olmanız gerekmektedir. bazen insanlar sabah o kadar uyanamamış oluyor ki o 8'li grup 2. durağa kadar bile boş kalabiliyor.
 • the chosen one oldugunuza delalettir.
 • art arda gelen ikinci hatta yapılabilirse üçüncü otobüse depar atmak gerekli
 • zincirlikuyu beylikdüzü istikametinde, aksam 18- 18:30 civarında binlerce insanın içerisinde hiç zorlanmadan gerçekleştirdiğim olay. yılların tecrübesi ve kendimce oluşturduğum sistem ile oturmak size de uzak değil. zincirlikuyu durağından binip oturmak mı istiyorsunuz, bir telefon kadar yakınım. arayın size hayatın şifresini verelim.

  not: turkcell ve vodafone kullanıcıları tarafından yapılan aramalar meme ile ücretlendirilmektedir. avea kullanıcılarının aramaları için bir ödeme seçeneği bulamadık.
 • benim için genellikle binebilmek bile mucizeyken, oturabilmek hayal. tabi bu söylediğim ilk duraktan binerken değil, ara duraktan binmek gerçekten büyük eziyet. ne zaman bir metrobüs yanassa önüme, içerisi silme insan dolu, içeri doğru hamle yapacak bir adımlık yer bile olmuyor.

  aslında başlık da kendini belli ediyor, oturmak olarak açılmamış, oturabilmek olarak açılmış. oturabilmek kelimesinin türkçe sözlükteki anlamı 'oturma imkânı veya olasılığı bulunmak'
 • bir cok kisinin ugrunda muzdarip oldugu dert.

  [https://youtu.be/99blp0bul10 https://youtu.be/99blp0bul10]