şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu sabah itibariyle başıma gelmiş olaydır.yanımdaki sivrisinek kılıklı çocuk(yaş olarak 25-30 diyebiliriz) metrobüsün kalabalık olmasından faydalanarak bacak ve popomu ellemiştir. ilk başta yanlış anladığımı falan düşündüm fakat jeton düşünce kendisine kötü kötü bakmam da kendisine pek fayda etmedi.sabrımın sonlarına gelmiş iken allahtan metrobüs değiştirmek zorunda kaldık da kendisinden kurtuldum.
 • bana da geçen sene 112 nolu kuğulu park otobüsünde denk gelmiş olan hede. bilenler bilir 112 ve 114 numaralı otobüsler inanılmaz kalabalık olur. neyse ben ayakta orta kısımdaki direğe yaslanmış dururken önüme gelen türbanlı kızın yolculuk seyri sırasında tabiri caizse kucak dansı'na maruz kaldım. dışardan bize baksan ben taciz ediyor gibi görünüyorum. başıma iş gelmeden kurtulabildim o otobüsten*.
 • ruh hastası, kansız şerefsizlerin; kendilerinden de aşağılık olan davranışları neticesinde maruz kalınan hakaret.
 • (bkz: beni elledi)
 • çoğu zaman kesinliğinden emin olamadığım sinir bozucu olay. genelde dalgın olurum, ama metrobüste başıma gelen bir olaydan sonra artık sürekli tetikteyim. evet, istiflenmiş bir şekilde gidiyoruz, yine de yanınızdakinin hal ve hareketlerinden niyeti biraz anlaşılıyor. çoğu insan 'bak, ben de memnun değilim bu temastan ama kusura bakma' şeklinde davranıyor ve rahatsız etmemek için elinden geleni yapıyor o kalabalıkta dahi. öyle davranmayanları ayırt edebiliyorum, fakat kesin bir şey de söyleyemiyorum. şüphelerim iyice arttığında ters ters bakıp uzaklaşmakta buluyorum çareyi.

  bu insanlara acıyorum bir yandan ya. nasıl boktan bir ruh haliyse onlarınki de.
 • erotik hikaye sitelerinde toplu taşıma kategorisindeki hikayeleri gerçek sananların okuduklarını uygulamaya kalktıklarında gerçekleşen talihsiz durum.
 • bir iki defa şahid olduğum pislik ötesi hadise. kadınların çoğu sanırım kimse karışmaz diye birşey söylemeye çekiniyor. hele bi tanesi yaşlı başlı adamdı sıkıştırdıkça kız kaçmaya çalışıyor kaçmaya çalıştıkça sıkıştırıyordu. gırtlağına yapıştım sonunda. bağırın çağırın hanımlar bu tip durumlarda aman sessiz kalmayın illa ki müdahale edecek biri çıkar. herkesin anası kardeşi sevgilisi hiçbiri yoksa arkadaşı var. kimse sessiz kalmaz.
 • tanımlamakta insanın zorluk çektiği durum. ilk başta çantanın çarptığını düşünüyorum, yok ya çantadır ama sonrasında yaptığı hareket sürekli aynı şekilde devam edince neyin içinde olduğunuzu anlıyorsunuz. yok yok bu çanta çarpması, poşet değmesi olamaz diyorum. bir de oturmakta olduğum bir sırada fark ettiğim bir durum vardı ki e artık yuh dedim. yaptığı hareket sonrasında gözlerine bakarsın nasıl bir şuursuz diye. o ise kafasını çevirmiş, sanki onun o kafa solda başka bir şey işletiyor durumda olur.

  bir şekilde kullandığı maddeden mi, içtiği herhangi bir şeyden mi bundan kaynaklı olarak otobüsün ortasında düğmeye basar mısınız ricâma çok amiyane bir şekilde cevap verenlerine de tanık oldum. işte o zaman dünya desibel rekorunu kırmıştım, hiçbir tenor bana yaklaşamazdı o an.