şükela:  tümü | bugün
 • metrobüste karşı koltukta oturan adamın gizlice genç kızın fotoğraflarını çekmesi ve sonrasında gelişen olaylar.

  bu gibi benzer durumlar günbegün artarak yaşanır hale geldi. otorite boşluğu yüzünden herhangi bir yaptırımla da karşılaşılmaması, bu davranışı gösterenlerin adli cezalarla (dişe dokunur) kontrol edilmemesine sebep olabilir.

  ne diyeyim boyunuz devrilsin!
 • ağzını yüzünü kırmadan o metrobüsten indirenlere de yazıklar olsun.
 • 2.entrysi "ama" içeren başlık.

  bu sapıkları değil işte bu sapıklara güç veren bu "ama" cıların ağzını burnunu kıracaksın.

  bir de barzo demiş , umarım senin kızını , bacını da çekerler de sen de savcılıktan kağıt çıkartmaya gidersin o fotoğrafları sildirmek için.

  büdüt : arkadaşlar malum entry silinmiş.
 • böyle sapıklar ananızın veya bacınız fotoğraflarını çektiğinde böyle rahat konuşabilecek misiniz acaba!

  kezban demeden önce haberin videosunu mu izleseniz acaba!
 • ne yalan söyleyeyim bir tane kafa bekledim tam telefona bakarken. şöyle feleğini şaşırtacak cinsten.
 • bu insanlar ne kafalar yaşıyor lan. ne yapacaksın amk? eve gidip fotoğrafa bakıp mastürbasyon mu yapacaksın? bu nasıl bir cinsel açlık? bu kadar rahat nasıl tanımadığın bir insanın fotoğrafını çekebiliyorsun? yemin ediyorum şu görüntülere bakılıp bile vatandaşlıktan atılmalı şu sığır. adamı sabun yapsalar daha yararlı olur.
  eylemsizlik momentoglu nickli çaylağın isteği üzerine bunu da ekliyorum.
  "izmirdeki yaşlı abaza ve bu entryde bahsi geçen şahsın ve bunlar gibi binlercesinin; etek altı, amatör sokak etek altı gibi konuları ele alan bi’lumum internet sitesi, instagram, facebook , twitter hesaplarına, bu fotoğrafları veya videolarını satarak para kazandıkları yönünde şüphelerim var."
 • dünya güzel bir yere gitmiyor... bu arada (bkz: up) (bkz: şule çet cinayeti) üste kalması gereken bir başlık, en azından bize bir hatırlatıcı olması dileğiyle..
 • şaşırma mode on ------

  oha bunu da savunan cikmis?!!! nolur bir gün bu duruma düşün ya cidden öyle merak ediyorum ki nasıl tepki vereceksiniz? erkek olmanın verdiği rahatlıkla klimalı ortamlarda oturup fiti fiti bu telefonu göster deme rahatlığı nereden geliyor kezbanlarda diye salliyorsunuz ya bir ortamda gotunuzu falan ellesinler ama tepki vermek yok! bir ortamda da esinizin, kız arkadaşınızın fotoğraflarıni çeksinler daha sonra hayal malzemesi yapmak için o zaman da emin olmanıza rağmen fotoğrafin çekildiğinden telefonu istemek yok!

  şaşırma mode off -----
 • tacize ugradigimizda kendimizi savcilik izniyle savunacagimizi iddia eden einstein lari gosteren haberdir. saolsun.

  "kezban" kardesime sesini cikardigi icin tesekkurlerimi borc bilirim. hukuk sisteminin tecavuze ugrasak "ses cikarmadi" gerekçesiyle neredeyse bizi suclu bulacagi bu boktan ülkede, yine kibar bile davranmıştır.

  bu durumda hala kendini savunan kadinlari asagilamaya calisan , insan olamamis zavallilar umarim hayatinizda deger verdiğiniz kadinlar -ki varlarsa eger- boyle seyler yaşadıklarında da karsilarina gecip asagilama gafletinde bulunursunuz da, iki tokat da size atarlar. anladiginiz sey o cunku.
 • niye sildirmişler ben orasını anlayamadım.
  tut kolundan götür emniyete, orda göstersin resimleri.
  o benim eteğim yaaanii diyerek saldılar sapığı.