• ağzına kadar çakılı, nereye binecen ağzına çaktığım. müsade et inelim biz inince kime biniyorsan bin.
  • içeridekiler inmeli ki sen orada yolculuk edecek alanı bul. diyorum hep köylüleri köyüne gönderelim..
  • inenlere öncelik tanınmasının amacı vagonda yer açılacak olmasıdır.

şunu bile düşünemeyip onlarca yıldır var olan kurala saçma diyenleri de gördük ya pes!
  • dağda davar gütmesi gereken adamı şehre sokarsan o da gelir inmeye çalışan insanların üzerine gider.

her şeyimiz plansız lan.

bak bu davar gütmesi gereken adamlar davarını gütse, et fiyatları ucuzlar, bu davar güden adamlar şehir hayatına adapte olmak zorunda kalmaz üzerine de her iki taraf da mutlu mesut yaşar.
  • götüne damga basılmış sığır gibi içeri dalanlara şiddet uygulamak durumunda kalmama olanak veren anlayış. özellikle 45-55 yaş arası; kadın, çocuk, ihtiyar bakmayan, deodorant, diş fırçası bilmez, geniş alınlı, kalın kasa "memleket iyiye gidiya" diyen sokak röportajı modeli itoğluitler tercih sebebim. alışmış ya nasılsa istanbulda millet ödlek, nasıl da eli ayağı titriyor sığırın izmit psikopatına denk gelince. bak buraya da yazıyorum direkt havaya kaldırır, baş aşağı yere çalarım adamı, kralını da tanımam. ayda 1 güzel piyangoluk kazıyorum, halka hizmet, hakka hizmet.
  • yarısından fazla dolu olan bir bardağa daha çok su koyarsan ne olur?
    önce iç o suyu sonra doldur.
  • zeka seviyesi olarak henüz portakal ağacının dibinde gezinen salyangozun sıçtığının gramajı kadar yükselememiş ayıların arzusudur.
    matematik bilmez, yaşam bilmez, insan bilmez, sonra binelim de binelim.
    bu kafayla devam edin, önüne gelen de size binsin umarım...
  • sen o metroya binemezsen kaybedecegin zaman yeni bir metronun gelmesine kadar gecenki zamandir, ama sen binerken inemeyip diger durakta inecek ve geri gelecek olan kisinin kaybedecegi zaman senin zamanindan daha fazla oldugu icin bu sekildedir.
hesabın var mı? giriş yap