şükela:  tümü | bugün
  • etik disi ve biraz da cahillik olarak tanimlanacak olan durum. belki iyi niyetle yapilmis bi harekettir ama kesinlikle kotu sonuclara gebe.

kiz evli mi, nisanli mi? sevdigi mi var, kiskanc bi esi, sorunlu bi ailesi mi var? bunlar dusunulmeden hareket etmek her zaman pozitif sonuclar dogurmayabilir.

"metroda bi kadin gordugu kizi ogluna begenip, telefonun sarji bitti yalanini soyluyor, kizin telefonunu aliyor ve ogluna mesaj atiyor yani kizin numarasini gonderiyor.."
  • haha.
    "beynim yandı" demek buna nasipmiş. beynim yandı cidden. yani olayı ekran görüntüsünü görünce kavrayabildim.

ama oğluna kız arayan kadınlar'ı biliyorum yakinen. yüzük takmadığım için biri de benim peşime takılmıştı yıllar önce. evliyim teyze ben diyince de kızım olsun numaranı ver sen, senin gibi biri olursa haberleşiriz demişti. bi de o zaman yanmıştı beynin sanırım. ama o zman beyin yanmasını bilmiyordum, kısa devre gibi bi şey olarak tanımlayabiliriz.
  • kızı ben de beğendim. ekşi sözlükten epey hayran kazanacaktır sayenizde.
  • tacizci ahlaksızın tekiymiş. sevgilim var, yada kusura bakma olmaz der geçersin.

mağarada mı yaşıyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamıyorum ki. insanlar böyle böyle bir şekilde tanışıyor. ama insan merhaba dese "yürü git slk" diyen tipler ne kadar iticisiniz bir bilseniz...
  • şarjı biten biri "beni ara" der mi? "kontorum bitti" diyerek telefonu istemesi daha tutarlı olurmuş. teyze senaryo yazma konusunda iyi değil belli ki, ama bu azimle oğluna er yada geç bir kız bulur.
  • kızın bunu rahatsız olduğundan değil de 'uff hrks bni svio' tarzı ile paylaşması, doktor olduğunu gözümüze sokmak için steteskoplu profil fotoğrafı tek bir şeyi ifade ediyor.
    (bkz: kezban detected)
  • adam annesini ekürisi yapmış ya la.
  • madem mesajlaşma olayı bu kızın telefonundan gerçekleşti. neden ss değil de telefonun dışarıdan çekilmiş fotoğrafını paylaşıyor?

metroda karşılaştığını iddia ettiği yaşlı kadının şarjı bittiyse neden anneni ara diye mesaj atsın?

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

twitin altındaki mentionlara bakılırsa başka tutarsızlıklar da var.

kısacası ego mastürbasyonu yaparken aklına gelen bir fanteziyi gerçekmiş gibi yutturmaya çalışan bir sarışının başrolünde olduğu olay. ayrıca her 4 twitinden 3'ünün "ben doktorum" , "bu arada doktor olduğumu söylemiş miydim?" , "ohh biraz da şurama steteskop" minvalinde olması inandırıcılığını iyice dibe çekiyor.
  • ".......arkadaş olun diyo". malını bilen annedir. şu cümleyi kuran eleman biriyle tanışıp ilişki kuramaz zaten.