81 entry daha
  • fazla oy aldığınız yerler ile az oy aldığınız yerlerden aynı verğiyi almıyormusunuz ne bu ayrımcılık !
  • izmir'de yapılan ulaşım işkencesinin açıkça beyanı.
    ortada laf var, adam yok.
  • yazıklar olsun. şimdi bu söylenebilecek ve kabul edilebilecek bir söz mü? bu tarz sözlerde bazen cımbızlama uygulanır, iftira atılır, karalama yapılır ama burada öncesiyle, sonrasıyla alenen söylenmiş bir söz var. gel de bunu akp partizanlarına
    anlat. bu seçimlerde akp'nin işi çok zor. böyle tehdit içeren sözlerle de bir yere varamazlar. varamayacaklar da.
  • kendi topuğuna sıkmış bu sözlerle, ama bizde muhalefet kurusıkı olduğu için can yakmaz o da ayrı bi gerçek.
  • dolandırıcılığın bir başka boyutu.
  • adam etrafına o kadar kalitesiz insan doldurdu ki kendini bitirişini ve batışını adım adım izliyoruz
  • ülkeme üzülüyorum. okurken burnumun direği sızlıyor hala. hak ediyor muyuz? ya da hiç mi hak etmiyoruz biraz daha insaflısını acaba?
  • george orwell hayvan çiftliği'nden fırlama gibi. herkes eşittir bazıları daha eşittir sözü gibi. aynı zamanda bu seçmende aynı o kitaptaki koyunlar gibi 'iki ayak kötüdür, dört ayak iyidir' diyordu. hemde kayıtsız, şartsız, taahhütsüz. evet belki biraz klişe ama oy verdikleriniz deyince susuyorsunuz, haydi elinizi vicdanınıza koyun( vicdanınızın olduğuna inanmak istiyorum ). eğer aynı cümleyi muhalif bir belediyeden duysaydınız, bunu söyleyen belediye başkanını tabiri caiz ise rendeler miydiniz, rendelemez miydiniz? cevabı bu cenaha oy veren kişiler ve bizler çok iyi biliyoruz. haydi birde sesli söyle bakalım aslanım herkes duysun!!
  • kalitesizliğe alıştırıldık nasıl olsa. kalitesiz ulaşım da koymaz artık.
96 entry daha
hesabın var mı? giriş yap