şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle; * tek kelime ile evet.

sakal deyince müslüman sakalı mı yoksa keçi sakalı mı istemiyorsunuz. aa tabi sizin hiç böyle bir ayrımınız olur mu canım hiç..
    peki batıdan müslüman olmayan bir üni öğrencisi gelse sakallı, onu da istemeyecek misiniz yoksa ay ne ilerici batılı adam mı diyeceksiniz.

saçma bir istemezükçülüktür.
  • (bkz: #54967604)
  • (bkz: neden metro)
  • 1 karış sakalımı okşayarak (arada tel tel yolarak) okuyup tamam valla kesecem sakalı yeterki sen argüman üretme dediğim hede.
  • katılmadığım önerme. the north face mont ve trekking ayakkabısıyla kombinlendiğinde gayet entelektüel ve zengin bir izlenim veriyor bence.**
    not: sakallı yazarlar eqlesin.
  • bir köse beyanatı.
  • bisiktirgit sabah akşam tok karnına.
  • - sakal olmasın
    - bıyık olmasın
    - göbek olmasın
    - metroda, ayakta kitap okumasın
    - otururken karşısına bakmasın
    - uzun saç olmasın
    - beyaz gömlek olmasın
    - siyah tişört olmasın
    - içinde atlet olmasın
    - metroya binmesin, metrobüs kullanmasın falan filan...

ne olsun lan? kartonpiyerden mumya yapıp mı bindirelim metroya, nedir yani derdiniz? erkek lan işte, tipi belli genetiği belli. malzeme bu.

bence bunu sözlüğe yazmak yerine gidip bizzat uyarmalı muhataplarını. daha iyi sonuçlar alınabilir belki de;

+ beyefendi rica etsem, lütfen ilk durakta inebilir misiniz? sakallı erkek istemiyoruz da biz.
    - tabi ki inerim, sizin göz zevkinizi bozmamak bizim asli ve birinci vazifemiz. verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.
    + ayy resmen bana yazıyo!!! terbiyesiz, gerizekalı...
  • ne erkek ne insan görmek isteyen, sadece kendini eğlendirecek mal ve figüranlarla sarılı olmak isteyen bünyelerin sakala kadar inmiş hezeyanıdır..

biz herkesin çok sikindeydik de, sakalımıza mı takıldınız?.. o mu yani problem?.. çok kestik o zaman bravo diyeni hatırlamıyorum hiç.. kimsenin skinde olmayan daha ağır şeyler varken ve üstelik sizin türevlerinizin elinden bu leş yaşam çıkıyorken, kıl tüy neymiş... işte o kadar önemsiz ki, kesmiyorum.. orman kaçkınıyım ben.. olmamam için bi sebep üretsenize bakayım, kendi keyfinizden başka?..
  • sakalımla oynayarak güldüğüm başlık. eğlenceli bir ülkem insanı.