şükela:  tümü | bugün
  • şu sanat yapmaya meraklı tipleri evvel ezel sevmem. bu arkadaşlar için toplumun standartlarının,yaşanılanları,acıların,yoksulluğun bir önemi yoktur genelde. sanat sanat içindir anlayışı içinde kendi çevrelerinde yaşarlar. bana veya kimseye zararları var mıdır bilmiyorum kendi çevrelerinde yaşayan insanlar bana göre. ama dedim ya bu tip kişilere asla bir kötü söz diyemem kızmam da ama nedense sevemem. benim için orada günün keşmekeşi koşuşturması sırasında fotoğraf çeken adam daha sanatçıdır. sanat toplumda farkındalık yaratmalı hele ki günden güne bozulan yok olmaya yüz tutmuş bu ortamda en çok ihtiyacımız budur. eğer salt amaç olarak yalnız mutsuz ülkemde insanları tebessüm ettirmek amacına sahip bir çalışma olsaydı yorumum farklı olurdu. saygılarımla
    not: kişisel fikrimdir. sanattan anlamam. hayat gailesinde koşturup duruyorum.
  • instagram hesabındaki yoruma bakılırsa daha önce benzerini muz ile yapmıştır.

merak ettiğim, ankara metrosu denen gudik yerde aldığı tepkiler. ananası sevmeye çalışan falan oldu mu mesela ya da girişteki dedektörlü abiler ananası aradı mı korkunç merak ediyorum.
  • benim güldüğüm olay ise; o kalabalıkta sadece kızın etrafının boş olması. hahahahah.
  • böyle saçma sapan şeyler yaparak gündeme gelmeye çalışmak yerine, bir kere de bir icat, yaratıcı bir resim veya heykel veya daha başka bir sanatla karşımıza çıksalar dişimi kıracam. buna sanat diyecek kadar geniş ne zaman olabileceğim çok merak ediyorum.

bir de yaptığı yer ankara metrosu. yolculardan çok iyi tepkiler aldım yazmış. çok merak ediyorum bu tepkileri.
  • ananas aldirmislar ve anana saldirmislar. ıste bir "s" harfinin yerinin degismesi sonucu cumle nereden nereye geliyor. performans sanatcimiz turkcemizi duzgun kullanin demek icin boyle bir gosteri sunmustur.
  • türkiye'de böyle şeyler kolay sükse yaptığından popi olmak için yapılmış bişeydir diye düşünüyorum.
  • konunun sanatla olan alakasını anlayamadım. bence dikkat çekmeye çalışan bir ruh hastası kendisi, boşuna performans falan diye kendinizi kandırmayın.
  • performans art dersen testicle geçerler böyle. o kadar kolay değil o işler.

psikoloji öğrencisi olsa daha bir anlamlı olurdu benim için.
  • (bkz: merakin yok mu boyle seylere) diyecek kadindir. olm o tutus, o durus... asik oldum ben buna!
  • yaaa ne malum, metroda zincirle kadın dolaştıran ananas değilse
    (bkz: algıda seçicilik)

hesabın var mı? giriş yap