şükela:  tümü | bugün
120 entry daha
  • dallamalik, okuzluk, kabaliklik.

ha bir de bunun siz inmeye calisirken arkanizdan itip, sizden once atlamaya calisanlari da vardir ki, elimin tersiyle okkali bir tokat caizdir.

tamamen cahil insan hareketidir. fazla kafaya takmamak lazimdir.

ben bir keresinde beni iten bir organizmaya: " aman kos kos kaciyor dedim"; bir sirretlesti, bir cirkeflesti hic sormayin... nasil sasirdim tek hucreli organizma konustu diye... velhasil sallayin gitsin.
  • inerken özellikle, binmeye çalışanları hatır hutur ezdiğim hadise... ulan insan stres atıyo :)
  • 25 yıldır toplu taşıma kullanıyorum ve bunu yapan insanlara laf anlatmak tamamen gereksiz bir eylem. çünkü işe yaramıyor, o yüzden hiç eğilip bükülmeden karşındaki kadınmış erkekmiş bakmadan bodoslama dalacaksın. laf kavgası yapıp sinirlerin zıplayacağına böylesi daha eğlenceli bir eylem oluyor. birisinin bana tersleneceği günü bekliyorum sabırsızlıkla.
  • annemin deyişiyle arkalarından atlı kovalayan insanlardır. saygısız, kaba, düşüncesiz, eğitimsizdirler. son istasyonlarda, bomboş olan vagonlara herkesten sonra binip oturabileceklerini bilseler bile, bu davranışlarını yapmaya devam ederler. insanı da deli ederler.
  • dengesizliktir.
    hiç de yer vermem lafımı söyler, hakkım olan şekilde inerim. bide bunun kızılayda inişler kenar platformdandır gibi bi ananso rağmen ortadan inmeye kalkan versiyonu vardır ki evlere şenlik.
  • metropolde yaşamayan ( metroyla ilk defa tanışmış insanları es geçiyorum) insanların yaptıkları hariç, beyinsizliktir. ulan üstünde 1000 liralık takım elbise olan plaza çocuğu yapmasın bari.

edit: annelerinin suçsuz olduğuna kanaat getirdim
  • istisnasız her defasında geri itileyerek tepki koydugum durum.. özellikle taksim metrosunda girenleri geri iten 1.85 boylarında biri görürseniz muhtemelen benimdir.
  • metropol insanının hobisidir. inmeye çalışanlara yol vermeyip üstlerine yürürlerse puan alacakları bir oyunda olduklarını sanıyorlar galiba.
  • yürüyen merdivenin sol tarafında kazık gibi dikilmek ile kıyasıya yarışan metropol amca-teyze hareketidir.
2855 entry daha
hesabın var mı? giriş yap