şükela:  tümü | bugün
 • şurda görülen çetedir. kalıplarına bakıldığında tek başına hiç bi şey, bir araya gelincede yanlarına ancak köpek alınca millete dayılanan şahıslardır. e tabi ki bunu kolayca yapıp üstüne bir de youtube a atarlar. memlekette hak hukuk adalet mi kaldı. kimse kendilerini sorgulamayacak, terör estirdikleri için hapse atılmayacaklar muhtemelen. evet yaptıkları terörizmden başka bi şey değil. izmir'miş galiba söz konusu yer. ben genede egm ye suç duyurusunda bulunacağım.özellikle izmirli sözlük arkadaşlarım olmak üzere herkesin şikayette bulunması gerek bunları.

  edit : şahsın başka bir videosu. burada da halısahada top oynayan gençleri köpeklerle tehdit ediyor.
 • özellikle varoşlarda it kopuk tayfasında bir dogo, pitbull gezdirme furyası başladı.
  1-2 yıldır var bu.
  istanbul'da ve birkaç şehirde daha gördüm. ülkede hukuk kalmadı, bakalım nereye gidecek bu düzensizlik.
 • umarım bir gün kendi köpekleri tarafından bizzat bir tarafları koparılır diye dilediğim çete. umarım başkalarına zarar vermeden sahiplerine verirler.
 • daha geçenlerde hamile kediyi parçalamıştı bu manyakların benzerleri. hayvana bunları yapanlar insanlara neler yapmaz? görüldüğü gibi yapıyorlar da. muhakkak bir düzenleme şart bu tarz köpeklerin sahiplenilmesinde. düzenin durumu belli ama insan umut ediyor işte.
 • ben bu adamlara kızmıyorum artık. asıl bunların bu tarz davranışları sergilemesine izin veren düzene kızıyorum. şurada üç kişi bir araya gelsek bir hukuksuzluğu, namussuzluğu protesto etmek istesek 45. saniyede bizi paket yapıp gözaltına alırlar ama bunlar istediklerini yapar sonrasında hiçbir şey olmamış gibi gezmeye devam ederler. bir şey yapılması için sosyal medyada duyulması lazım, onda da tepkileri bastırmak için gözaltına alırlar sonra da serbest bırakırlar.

  edit: bu özelden küfürlü mesaj yollayıp kaydı aldım şikayet ediyorum diye tehdit etmek yeni moda olsa gerek. yok savunduğun adam beslenmesi yasak olan köpek ile insanları sıkıştıracağız diye video çekip bunu iyi bir şey gibi paylaşıyor. sen de gelmiş kendini ona siper ediyorsun. neyin kafası bu?
 • o köpeklerden birisi benim eşime dostuma zarar verse bu gençler kalan hayatlarını hangi şartlarda sürdürürler acaba? çekecekleri acıları hayal güçlerine bırakıyorum.

  zorunlu edit: hakkımı hukuk yoluyla ararım tabii ki. şiddet bizim neyimize *
 • hani ne istediler ne verdin diyecek kadar yürekli bir savci yoktur da bir orospu çocuğunu içeri alacak kadar da mi yurek yok savcilarimizda?
 • yolda görsen adam sanacağın dangalağın saçma sapan, insanları tedirgin eden hareketlerini içeren görüntülerdeki çetedir. tavsiyem videoyu youtube'a şikayet edelim kaldırsınlar. bu dangalaklar da amaçlarına ulaşamamış olurlar.
 • mutlu eden şeyi görünce 'yazık bu insanlara' diyorsun.
  t: it çobanlarını içerir video.
 • videoyu açınca direkt leş gibi varoş koktu. gençliğinin en güzel yıllarını bu boktan yerlerde geçiren biri olarak elime imkan geçse ertesi gün dümdüz ederim böyle yerleri içindekilerle birlikte. bunları eğitemezsiniz.

hesabın var mı? giriş yap