şükela:  tümü | bugün
  • şimdi bu kadına, güvenlik görevlisi aynı şekilde sözlü karşılık verse, suçlu pozisyonuna düşerdi. feministler linç ederdi. ama kadınsan suspus olurlar. (bkz: pozitif ayrımcılık)

link
  • tam bir cahillik örneğidir.
  • güvenlik görevlisinin alnından öpüyorum. adamda çelik gibi sinir varmış. nasıl da öfkesini kontrol ediyor cazgır cahil karşısında. kim olsa ittirip siktiri çekmişti kadına.
    1 liralık maskeyi takmamakta ısrar etmek nasıl bir cahilliktir. kendisi bas bas bağırmasına rağmen adama ‘bana sesini yükseltme’ diyor üstüne.
  • ayrımcılık yapmak istemem ama vücut dili ve ten rengi ile tam olarak şu başlıkta tahayyül edilen hanım bacımızdır.

(bkz: feminist vegan lezbiyen hdpli kürtçü kız)
  • açık alanda maskesiz olduğu için ceza yemesi gereken kadındır.
  • sabrından dolayı tebrik edilmesi gereken güvenlik görevlisiyle, yaka paça dışarı atılması gereken kadının tartışması
  • (bkz: hacıhüsrev)
  • açık alanda maskesiz dolaştığı için ceza yemesi gerekirken,kapalı alan metroya maskesiz binmek için cazgırlık yapıp tehdit eden ve güvenliği korkutan kadındır.
  • kadın da olsa erkek de olsa cahil yine cahil.
    artık sizi de çok sıkmadı mı, şu pozitif ayrımcılık saçmalığınız?
    orada adam gibi adam bir güvenlik görevlisi var. umarım iyi insanlarla karşılaşır.
  • polis kim? diyerek alenen tahrik etmiştir. yaşı genç bir birey olduğu için çocuk şubenin alanına girmektedir.
    videonun tamamını izlemedim çünkü vakit kaybı olacak. sinir bozmaya değecek kadar değerli birisi değil ancak haddini güvenlik güçlerinin bildirmesi lazım.
    polis nedir? ne işe yarar? öğretilmesi gerek.
    edit: tv de izledim ve çocuk değilmiş fakat yine de dediğim gibi genç bir kadın.