şükela:  tümü | bugün
  • metzelerin 2016 yılında çıkardığı, ıslak zemin performansı ve daha uzun yol ömrünü öne çıkarırken bir sport touring'e de güven veren yol tutuşunu öne çıkardığı lastiği.

su kanalları derin, yumuşak hamurlu ve çabuk ısınan bir lastık.

dunlop 221'lerden sonra buna geçtim bugun ve bir bursa yapıp geldim. dunloplardan sonra yol net başarılı geldi, bir de üzerine kendini virajda yana attığın anda anında tepki verip dunlop'a göre çok daha seri yatıyor. çok yatırmayayım dedim lastiğin yanlarındaki mumları yüksek hızlarla yere temas ettirmemek için ama yine de üzmüyor.

ufak tefek frenlemeyi de test ettim, onda da bir yamuğunu görmedim. yağmur performansı en üst düzeymiş onu da deneriz eğer yağmur yağarsa. aynı zamanda da bir kaç kişiden duyduğum üzere, zemin kirli olursa da tolare eder dediler ki onu da denemedim daha.

sonuç olarak pirelli angel gt almaya gittiğim dükkandan aklımda bu vardı bunu alarak çıktım. 4 mevsim motor kullandığım için yağmurda, çamurda da gitsin istedim. en az bir 10k km yapmayı bekliyorum.
  • yol tutuşu, hissiyatı çok güzel olan ama bir o kadar da tuzlu lastik.
    lastiğin fiyatı zaten yüksek, bir de üstüne yumuşak hamur eklenince 6000 km'de dümdüz oldu lastik. yoldaki her türlü vidayı, camı, çiviyi de toplayınca 5 kere patladı, çöpü boyladı.

bunu alan bunu da aldı: (bkz: anlas capra rd)