• saçma sapan ironi yapan biri.
  • #86402535 girdisinde dünden beridir anlatmak istediğim ama linçten çekinip anlatamadıklarımı harikulade bir açıklık ve hassasiyetle ifade ederek düşüncelerime tercüman olmuş yazar.

kendisine teşekkür edip lincin mübarek olsun mesajı atacaktım ama mesaj alımı kapalıymış. buradan teşekkür edeyim dedim.
  • ağzından sıçan yazarımsı. tecavüz hakkındaki fikirleri akıllara zarar. bir kadın tarafından, anal yoldan bir şeyler sokulmak suretiyle tecavüz edilirse eğer, ondan sonra o tweetinde bahsettiği gibi ortamlarda espri yapabiliyor mu görür umarım.
  • "çok garip gelebilir söylediğim ama ne dediğimi iyi biliyorum;

tecavüz travmatik sonuçlar doğurmamalı bir kadında. bir erkek bir kadının tecavüzüne uğrasa ne olur? hiçbir şey olmaz, hatta esprisi konusu bile olabilir bu. neden kadın için böyle olmasın? ++
    bu söylediğim şey failin alacağı cezadan bağımsız bir şey, o zaten ceza alsın benim bahsettiğim mağdur neden hayata küsüyor? bunu nedeni toplum baskısı bence, toplumun erkeğe ve kadına biçtiği rolle alakalı bu."

satırlarını yazmış insan dışı varlık.
    şimdi de tweetleri silip profilini gizlemiş, bunlar burada kalsın o yüzden.
    (bkz: #112257400)
  • yardımsever sözlük yazarı. (bkz: #36189158) ile otobüsün içinde deli gibi gülmeme sebep olmuştur.
  • #53816934 tipik bir aklı başında galatasaray taraftarı. uefa yı aldığımız sene kendisi gibi olan taraftarlarımız çok daha fazlaydı. o taraftar milana madride besteler yazardı. şimdikiler fener rvpyi aldı biz niye ibrayı almıyoruz diyorlar.
  • (bkz: uzun süreli ilişkinin bitmesi) konusundaki entry i ile kendime çok yakın gördüğüm yazardır. hissettiklerimi demek istediklerimi ama kelimelerle ifade edemediklerimi yazmış.
  • ne derdi varsa, 2014 hepsini aldı götürdü. yılan hikayesine dönen okulu bitti. çatışma olur, başıma bir şey gelir diye değil de, her gün duş alamazsam ben ne yaparım diye korktuğu askerlik bitti. kafası rahat, hayatının en güzel günlerini yaşamakla meşgul.

yaralı stayla olması çok daha kolayken, zoru başarıp o yollara girmeyen kenar maalle çocuklarını seviyorum. ben de onlardan biriyim, herhalde o yüzden daha çabuk kanım kaynıyor. meursault özelinden gidersek: sınırları daha keskin, kurallarını kendisi belirlemiş. ilişkilere bakışı, siyasi görüşü, dini inançları... kimse zoraki kabul ettirmemiş, hepsini deneye deneye bulmuş. uzunca bir öğrenme sürecinin içindeyiz. ben ondan çok şey öğreniyorum, umarım zaman zaman o da benden bir şeyler alıyordur.

yalnız sen (#38979710) bu entrideki barda unutma hikayesini zaten herkese anlattın, muhtara kadar gittin, bulabilsen tellala bağırttıracaktın. sözlüğe yazmak ibneliğin dik alası bence. am sik göt.
  • uludağ'daki bildiğim yazarsa hoşgelmiş, değilse de hoşgelmiş şimdi ayıbolmasın!
  • barista, avukat, iyi bir okur, müthiş bir yazar, sıkı bir galatasaraylı, tanıdığım en tutarlı insanlardan.
    çok seneler önce sözlük üzerinden tanışmıştık belki vardır on yılı. zaman içinde kavgalarımız da oldu, küslüklerimiz de, uzun uzadıya hayat üzerine yaptığımız konuşmalarımız da. şimdi o konuşmalarımızı bir de kamera karşısına geçip podcast haline getirmeye başladık. daha deneyimli olduğu için podcast konularında ben ancak 2-3 kadeh şarap sonra onun enerjisine yaklaşıyorum. ama yakında sen abdülhamiti savundun tadında videolarımız da gelecek, buna inanıyorum.
    sevdiğim insanların onu takip ediyor olması bende minicik bir kıskançlık uyandırıyor olsa da onu çok seviyorum.
    ilişkiler üzerine aldığımız ilk kaydı buraya bırakıyorum
    homo erektus
hesabın var mı? giriş yap