şükela:  tümü | bugün
 • akp'nin yeni uydurmalarından biri.

  bir taşla 2 kuş vurmayı hedeflemişti bu şark kurnazları. kutlu doğum haftası adı altında, hicri takvimi hiçe sayarak, hem 23 nisan'ı işlevsizleştirip hem de peygamberimizin doğum gününü kutluyoruz ayağına sevgili fethullah hocaefendi hazretlerinin doğum günlerini kutlayacaklardı.

  ne oldu ? sevgili hoca efendi hazretleri bunlara kazık atınca akılları başlarına geldi.

  kutlu doğum haftasını madem peygamberimizin doğum gününü kutlamak için icat etmiştiniz, neden olması gerektiği zamanda kutlamadınız ve neden iptal ettiniz ? zaten amacına tam olarak uyan "mevlid kandili" varken ve insanlar bu günü büyük bir huşu ile kutlarlarken size ne yetmedi de önce kutlu doğum haftasını şimdi de mevlid-i nebi haftasını uydurdunuz.

  siz ne biçim müslümansınız ? müslümanlık kafanıza göre, işinize geldiği gibi kurcalayabileceğiniz bir oyuncak mı ?

  "ama kutlu doğum haftası akp'den önce zaten vardı ve fetö uydurmuştu" diye düşünüyorsunuz değil mi ? akp'yi kuranlar kimdi peki ? o zaman kutlu doğum haftasını uyduranlar ile bugün mevlid-i nebi haftasını uyduranlar birbirlerinden ne kadar farklılar ?
 • --- spoiler ---

  kutlu doğum haftası 2018’de mevlid-i nebi haftası şeklinde kutlanacak

  fetö projesi olan kutlu doğum haftası 2018’de mevlid-i nebi haftası şeklinde kutlanmaya başlayacak ve hicri takvim baz alınacak.

  --- spoiler ---

  akitten haber. nerden baksan tutarsızlık.