şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • tbmm 22. dönem antalya milletvekili
  1968 alanya doğumludur.
 • 25 ocak pazartesi günü belli olacak yeni dönem avrupa konseyi parlamenterler meclisi başkanlığı için tek aday. adaylık için başvuru süresi bugün saat 13.00'te bitmiş bulunmakta.

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25047963/
 • avrupa konseyi parlamenterler meclisi başkanı olarak ilk konuşmasını birkaç saat önce strasbourg'da yapmıştır. sözlerine haiti depreminde* ölenler için bir dakikalık saygı duruşuyla başlayan çavuşoğlu'nun konuşmasından bazı satır başları*:

  - alanya-antalya'daki babasının çiftliğinde çalışan küçük bir çocuğun, bir gün gelip de 800 milyon avrupalıyı ve 47 devleti temsil eden bir meclisin başkanı olacağını hayalimde görsem inanmazdım.

  - bu göreve gelen ilk türk vatandaşı olmaktan ve en genç ama başında saçı en az* kişi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.

  konuşmanın tam metni
 • alanya'mizin gururu.

  an itibariyle trt1'deki "zirvedekiler" programinda hayatini anlatmakta.
 • 24 haziran da başlayan ve 26 haziran'da avrupa konseyi parlamenterler meclisinde imzalanan karar tasarısında türkiye aleyhine diğer akpli milletvekilleriyle birlikte oy kullandığı iddia edilen milletvekili.

  zaruri edit: assembly.coe.int tutanaklarının doğru ve eksiksiz olduğunu kabul edersek böyle durumun olmadığı görülüyor.
  aslolan ortamdaki tartışmalarda neler konuşulduğu değil, imzalanan karardır.
 • "22 ve 23’ncü dönemde milletvekilleri içinde en çok harcırahı, 2003 yılından 30 nisan 2010’a kadar 146 kez yurtdışına çıkan avrupa konseyi parlamenter meclisi (akpm) başkanı mevlüt çavuşoğlu kullandı.
  yurtdışı geziler için 7 yılda toplam 408 bin 167 tl harcırah alan çavuşoğlu’nun ardından ikinci sırada ise 338 bin 748 tl ile nato parlamenter asamblesi (natopa) türk grubu başkanı vahit erdem yer aldı."
 • belirtilenler doğru mu, ortada yalanlayan veya olaya netlik getirecek bir açıklaması var mı bilemiyorum, bulamadım fakat türkiye cumhuriyetinin bir milletvekili olarak, türkiye'nin bütün prensiplerine ve partisinin "sözde" tüzüğüne çok mu çok aykırı işler yapan, daha sert konuşmak gerekirse ihanet eden adam.

  http://www.facebook.com/…o/video.php?v=375626433986

  ayrıca twitter hesabında fatih altaylı'yı takip etmektedir. buyur...
 • bir yıldır yürüttüğü avrupa konseyi parlamenterler meclisi (akpm) başkanlığı'na tekrar seçilmiştir. hayırlı olsundur.

  http://www.habertaraf.com/…eniden_akpm_baskani.html
 • antalya 2. sıradan seçilmiş akp milletvekili, avrupa konseyi parlementerler meclisi başkanı. basında yer alan haberlere göre bir seminere katılmak üzere st. petersburg'a gidiyormuş.

  (bkz: buralar çok değerlenecek)
 • fransa'ya ilk gidişimde 'soykırım yok' diye bağıra bağıra ilk ben söyleyeceğim, tutuklayabiliyorsa tutuklasınlar, ceza verebilecekse versinler" diyen avrupa konseyi parlamenterler meclisi başkanı.
hesabın var mı? giriş yap