şükela:  tümü | bugün soru sor
  • milyar euroluk dünyayı yoneten insanlarin cavusoglu'nun telefonundan mac izlemesi olayi. acaba arada yayin donmus mudur?

mevlüt modem nerdeydi yeaa falan diyo
  • muhtemelen bundan sonrası mevlüt çavuşoğlu'nun birleşik krallık başbakanı theresa may ile konuşması şeklinde devam etti. çavuşoğlu gül-davutoğlu ikilisinin dış politikadaki tahribatını toparlama uğraşlarında önemli yol katetti. şu anda da pek dillendirilmiyor ama hakim olmaya başlayan bir ingiliz politikası var. özellikle skripal olayından beri rusya'ya karşı sert tutumun perde arkasında ingilizler var. almanya ve avrupa gerçekten rusya'nın etkisi altında ve bu etkiyi kırabilecek tek güç ingilizler. önümüzdeki dönemde çok ilginç şeyler göreceğiz.
  • rusya elendiği için maçları uzaktan takip etmesi normal. hatalardan ders alınıp sonraki turnuvada daha başarılı olabilirler. faydalı bir faaliyet.
  • çavuşoğlu'nun "gol mü oldu? sorry" demesiyle sonlanan olay.
  • sayın bakan'ın sınırsız internetiyle ortamlarda hava attığı olay.

o fatura benim vergimle ödeniyorsa kendisine haram ediyorum. ben o vergileri mevlüt bey, elaleme hava atsın diye ödemiyorum. sonra ekonomi neden bu halde? yazıklar olsun.

itibardan tasaruf edilmez dedikleri bu olsa gerek. bıraksana kardeşim bir sürü kelli felli zengin ülkelerin başkanları vs. varken sana mı düştü bu enayilik görevi. herkes kotasını saklarken sen niye böyle şeylerle uğraşıyorsun. bi bahane bul ortamdan kaç. tam bir enayilik.