şükela:  tümü | bugün
 • akp iktidara geldiğinde 8 yaşındaymış.

  (bkz: dindar ve kindar nesiller yetiştireceğiz)

  o nesiller büyüdü, meyvelerini hep beraber yiyoruz.
 • 22 yaşındaymış. silahı eline öso/el nusra da verse abd de verse, mossad da verse veya kendi iradesi ile de alsa o silahı eline; islam için kurşun sıkacak hiç bir cihatçı iki senede yetişmez. en az 4-5 yıllık bir beyin yıkama süreci cihatçı yetiştirme eğitimleri gereklidir. bu cihatçılar ehli sünnet islamın selefilik itikadına bağlı cihatçılar.

  aydınlıymış. ege bölgesinde aktif olan selefi örgütlerden benim bildiğim çağrıder var.
  (çağrıder'in 14 aralık'ta ankara rus büyükelçiliği önünde düzenlediği protestonun afişi: https://www.facebook.com/…197586743/?type=3&theater)

  menemen çağrıder vakfında ege köylüsüne selefiliği anlatan selefi cihatçı feyzullah birışık: https://www.youtube.com/watch?v=979tzrd-dn4

  feyzullah birışık'ın diğer sohbetleri:

  islami davet, uğruna hayatın feda edilebileceği bir ibadettir.

  bidat nedir?

  aslında o kadar da müslüman olmayan beynamaz türk halkı bu selefileri, cemaatleri ve tarikatları "alnı secdeye değiyor zarar gelmez" mantığı ile mahallelerinde, köylerinde barındırdıkça burnu boktan kurtulmayacak. 21. yüzyılda artık en büyük zararlar alnında secde izi olanlardan geliyor.

  selefiliği rüyasında öğrenecek hali yok ya bu mevlüt denen gerzek çağrıder'de takılmadı ise kitapder'de takıldı, onda takılmadı ise ebu hanzala'da takıldı onda takılmadı ise abdullah yolcu'da takıldı onda takılmadı ise ebu said'de takıldı. akepe sağolsun memleketteki cihatçı selefi örgütlerin sayısı saymakla bitmiyor artık.

  el kaide'nin devamı olan suriyeli cihatçıları hala daha halep'in ve suriye'nin tek umudu olarak görüyor adamlar. eğer fail örgüt suriyeli selefilerse, öso ise, bunların büyük elçi öldüren bir terör örgütü olduğunu ellerinde ne kadar güç varsa tümünü kullanmak pahasına saklamaya çalışacaklar elbet: suçu elde hep hazır bulunan joker terör örgütü fetöye atma konforu var. kabul edin artık suriye'de de, ırak'ta da, mısır'da da, libya'da da, türkiye'de de, dünya genelinde de yenildiniz. teröristlerle ortak oldunuz: bütün dünyayı türkiye'ye düşman ettiniz. türkiye cumhuriyetini yedi düvele rezil ettiniz.
 • anadolu çomarı, akp seçmeni, a haber izleyicisi bir katil. bunlardan ülkemizde kaç adet olduğunu saptamak için akp ve mhp'ye verilen oyları toplayabilirsiniz.
 • 94 doğumlu. ömrünün tamamı neredeyse akp'nin siyasal islam cehenneminde yavaaaaaaş yavaş bir islamcı teröriste dönüşerek geçti.

  akp sadece bu ülkenin dününü, bugününü çalmadı, malesef geleceğini de çaldı. bugünün türkiye'sinde bunun gibi sürüsüne bereket yeni yetme ziyan gençler var, allahu ekber diye hönkürüp, masumların canına kıyıp eşekler cennetine gitmeye hevesli.

  siyasal islamın sonu şatafatlı bir şekilde geliyor, gelmesine ama ülke de bitmiş durumda malesef.
 • şahbaz soyadlı bir polisin aklandığı gün başka bir polisin katil olması hatta siyasi bir kriz çıkartması kimseyi şaşırtmasın.

  tanım: sıradan bir polis
 • iyiydik lan biz. hastanede sıra bekliyorduk, yollarımız engebeliydi biraz, trenler yavaştı falan ama az biraz liyakat vardı. her kurumda badem bıyıklılar yoktu. okumuş, tahsilli adamlar vardı ve "biz de okuyalım amk" derdik. biz de badem bıyıklı dayı bulalım da yükselelim demiyorduk. polis kolejine girerken imam hatipli akrabar yüzünden girememekten korkardık. şimdi ön şart oldu. hem müslüman hem dayın olacak ki sırtın yere gelmesin. bu adamlar artık polis de oluyor, başkan da, komutan da. her kurumu kararttılar, her kurumun içini iş bilmez adamlarla doldurdular. ülkenin polisinden bile cihatçı terörist çıkıyor lan. bu ne abi? polis olmasını geç. gencecik bir insanın böyle yetişmesini, beyninin bulanmasını sağlayan sistemi eleştirmek lazım ama o polisin orada ne işi var? nasıl polis olabildi?

  fetöcü değilse bu cihatçı kafa nasıl polis olur? fetöcüyse nasıl o görevde kalabilir? hadi gülen'le aşk yaşafığınız çok yakın geçmişi siktir et, 15 temmuzdan sonra nasıl barınabildi orada?

  ya hepsini geç. bu tür adamların polis olabilmesini bu iktidar sağladı abi. az dindar görüneni de aldılar, cihatçıyı da. bu adam 15 sene önce siksen polis olamazdı. olmayı geç karakolun önünden geçemezdi amk. siz önünü açtınız bu öküzlerin.

  rusya savaş ilan edebilir lan. şu an siki tutmuş bekliyor olabiliriz. ama rusya'dan daha tehlikelisi bu ülkedeki insanlar. yarın başı açık diye, biraz okumuş tahsilli diye, alkol alıyor, alevi diye, hepten dinsiz diye insanları öldürebilecek cihatçı adamlar var. hep vardı bu adamlar ama artık çok cesurlar. bu cesareti son 10 senede kazandılar.

  öldük biz. ölüyüz ama bir bombalı terör eyleminde mi ölürüz, ruslar mı öldürecek, amerika özgürlük mü getirecek, cihatçılar tekbirle kafamızı mı kesecek bilmiyoruz.

  allah kahretsin ya.
 • rus büyük elçiyi vuran iddiaya göre suikastçının kimlik bilgisi şöyle; mevlüt mert altıntaş, aydın söke, 2014 izmir rüştü ünsal polis okulu mezunu, 1994 doğumlu.

  edit; ilgnç olan, rus büyükelçiye suikast düzenleyenin onu korumakla görevlendirilmiş bir çevik kuvvet polis memuru olması...

  fetöcü mü nusracı mı el kaideci mi bilmem ama müslüman olduğuna eminin.
 • muhafazakar müslümandır. akp'nin polis okulu sınav stratejileriyle polis olmuştur.
 • "bir bebekten bir katil yaratan karanlığı sorgulamadan hiçbir şey yapılmaz kardeşlerim..." demişti ya rakel dink; işte o karanlık sorgulanmadığı için bunlar geliyor başımıza.
 • görüntülerden de anlaşılacağı üzere saf bir anadolu çomarıdır. sorsanız ülkesine ve devletine sıkı sıkıya bağlıdır, ama türkiye'nin son zamanlarda belki de tek iyi ilişki kurabildiği ülkenin elçisini vurmuştur.

  son 50 yıllık türkiye tarihinin özetidir. büyük ihtimalle hrant dink cinayeti'nin sorumlusu gibi büyük oyuncuların piyonudur. vatan kurtardığını, millet adına hayırlı bir iş yaptığını, islamı savunduğunu zanneder.