şükela:  tümü | bugün
  • mevlüt mert altıntaş'ın akp'ye oy vermesi gibi bir şeydir muhtemelen.
  • gercekten bunu anlamak icin harvard universitesinde master yapmis olmak mi gerekiyor anlamadim. turkiye-rusya yakinlasmasina balta vurmak icin abd'nin masasi olan feto kullanildi piyon niyetine.

benim tek anlamadigim sey turkiye'nin defalarca iade talebini abd'nin hala reddetmesi. demek ki ilerleyen zamanlarda yine feto'yu kullanmak niyetinde ve adamdan hala vazgecmis degiller. yoksa ilk ups ucagi ile yollarlardi hasmetliyi.
  • ...
  • suçluyu ve arkasındakını bulmaktan önce fetö bağlantısının kesin olduğunu savunmak gerçekten hayret verici.

sözlük gerçekten algı operasyonuyla dolu, her telden.
  • adam fetocu ise hala neden gorevde? bu ohal neden var? tv'de bir tane yandas dediki kopya skandalinda ifadesi alindi kesin fetocu.

lan kesin fetocu olan adam neden hala gorevinin basinda? bu ohali neden cikardiniz bunlari tespit edip atmak icin degil mi?

ıfadesi, suphesi olan adam neden hala bu devletten benim vergimle maas aliyor?
  • he fetöcü he!

sen anladın, hükümet anlamadı! bir sen zekisin, devlet salak çünkü de mi??!!!
  • fetöcü diye babası pavyon işleten arkadaşımı ne sikime kovdular o zaman bu amk adamları?

tanım: iddia.
  • akplilerin gene kendini temize çıkarma çabasından başka bişey değildir
  • darbe günü hasta olduğumdan işe gitmeyip izin almıştım, buradan yola çıkarak şimdi fetöcü olduğumu öğrendiğim tespittir.

valla billa değilim ya, 40 derece ateşle yatıyordum.
  • olması değil oldurulması halinde bile rusya'nın iade sürecini bizim gibi beklemeyeceğini göreceğimiz durumdur.
    o malikaneyi sadece içindekilerle değil kolonları ve kirişleriyle söküp almazsa bir şey bilmiyoruz demektir.