şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: beni kahkahalara boğmuş ilk başlığımdır. sözlük içerisinde ki o kadar gerizekalı yazar barındırıyor ki, adam bana madem bu belgeler hazırdı neden yakalamadınız diyor. lan ben kimim ki yakalayım, alt tarafı görsel paylaşıp götümden teori uydurdum. sonra dersiniz "bu devlet yöneticileri neden bu platformu takmıyor" diye. bu platformu ciddiye alan zaten kafadan iptaldir. (bkz: swh).

  tanım: olayı mantık çerçevesinde düşünürseniz %50 olasılıkla gerçek olabilecek bir iddia'dır. beni üzmeyin gençler.

  19 aralık 2016 tarihinde ankara'da rusya büyük elçisine suiskast düzenleyip öldüren çevik kuvvet polis memuru mevlüt mert altıntaş'ın fetöcü olduğu gerçeği.

  15 temmuz 2016'da gerçekleşen darbe girişiminde izinli olması bunu kanıtlar niteliktedir.

  polis olduğunun kanıtı: http://i.hizliresim.com/lzzv2v.jpg
  darbe günü aldığı izin: http://i.hizliresim.com/r660jp.jpg

  edit: bir arkadaş 15 temmuz'da izinliymiş dememe takılmış. darbe saat kaçta başladı? normal olarak mesai bitmişti bu şahıs izni o gün almış. iznin onaylandığı tarih 15.07.2016 imzanın sağ üstüne bakabilirsiniz.

  "a" yazsak. akp'de a harfi geçiyor, diye bizi troll ilan edecek bünyeleride göstermiştir.

  edit2: ulan daha yazarlığım yeni onaylandı, akp'dende hiç haz etmem, muhtemelen twitter'da paylaşılmış bir görselleri arkadaşım telegramdan bana yolladı bende oha süper prim kasarım diye burada başlık açtım. sözlüğün ne kadar mal kaynadığını da görmüş oldum. ben 3 sene boşu boşuna mı bu gerizekalı kitlenin arasına katılmak için bekledim.

  bir arkadaşımız'da akpli olduğunu kanıtlar nitelikte görsel paylaşmış onuda ekliyorum.

  https://pbs.twimg.com/media/c0d5dm0wqaaakuj.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/c0d5drywiaiubhr.jpg

  ama arkadaşımız şunu unutmuş zaten fetö'yü zamanında akp besledi, sonra ters düşmediler mi? buda ters düşmeden önce seviştikleri döneme ait görsel olabilir. xd

  bazı beyin yetmezliği yaşayan onun bunun evlatlarını ortaya çıkartmış başlıktır aynı zamanda. ulan aptal herif, sen daha benim ne yaptığımı, kim olduğumu bilmiyorsun. belki ben burada algı yapıp size aslında böyle olmadığını yansıtmaya çalışıyorum, koyun sürüsü gibi atlıyorsunuz her boka. biraz akıl çerçevesinde yorumlasanıza. pardon akıl demişim.
 • deprem olsa allah'a fetöcü diyeceksiniz bir şeyin sorumlulugu da size ait olsun yeter amk yeteeeer.
 • mevlüt mert altıntaş'ın akp'ye oy vermesi gibi bir şeydir muhtemelen.
 • gercekten bunu anlamak icin harvard universitesinde master yapmis olmak mi gerekiyor anlamadim. turkiye-rusya yakinlasmasina balta vurmak icin abd'nin masasi olan feto kullanildi piyon niyetine.

  benim tek anlamadigim sey turkiye'nin defalarca iade talebini abd'nin hala reddetmesi. demek ki ilerleyen zamanlarda yine feto'yu kullanmak niyetinde ve adamdan hala vazgecmis degiller. yoksa ilk ups ucagi ile yollarlardi hasmetliyi.
 • ...
 • suçluyu ve arkasındakını bulmaktan önce fetö bağlantısının kesin olduğunu savunmak gerçekten hayret verici.

  sözlük gerçekten algı operasyonuyla dolu, her telden.
 • adam fetocu ise hala neden gorevde? bu ohal neden var? tv'de bir tane yandas dediki kopya skandalinda ifadesi alindi kesin fetocu.

  lan kesin fetocu olan adam neden hala gorevinin basinda? bu ohali neden cikardiniz bunlari tespit edip atmak icin degil mi?

  ıfadesi, suphesi olan adam neden hala bu devletten benim vergimle maas aliyor?
 • he fetöcü he!

  sen anladın, hükümet anlamadı! bir sen zekisin, devlet salak çünkü de mi??!!!
 • fetöcü diye babası pavyon işleten arkadaşımı ne sikime kovdular o zaman bu amk adamları?

  tanım: iddia.
 • akplilerin gene kendini temize çıkarma çabasından başka bişey değildir