şükela:  tümü | bugün soru sor
  • koyulhisarlı olarak hemşerim ama maalesef partisinden dolayı oy vermeyecegim kendisine
  • kağıthane'nin yeni belediye başkanı olacak büyük ihtimalle. benim kağıthane belediyesinden tek beklentim evime kaldırımdan yürüyerek gidebilmek.
    selefi döneminde iki kere kaldırım işgaliyle ilgili belediyeye başvurdum. birincisi dubalar kırıldığı için kaldırıma park eden hayvanları engellemek için dubaların tamir edilmesiydi. belediye hemen cevap verdi programa aldık diye ancak nasıl bir programsa bir seçim dönemi geçti aynı yerde kaldırımlarda yürüyemiyoruz.
    ikincisi ise kaldırımın üzerinde vinç çalıştıran ve hiç bir güvenlik önlemi almayan inşaat hakkındaydı. şikayetimden kısa bir süre sonra gerekli uyarıların yapıldığına dair cevap verdiler. adamları nasıl uyardılarsa bu cevabın ertesi günü kaldırıma koydukları bir sıra paleti iki sıraya çıkartıp üç kat tuğla paletini üst üste koyarak uyarıya cevap verdiler.
    kendisinden tek beklentim metrodan inince evime kaldırımdan yürüyerek gidebilmek.
    ben çocuğumun elinden tutup güvenli bir şekilde evime gidemiyorsam, her taraf sosyal tesis olsa da mutlu olamam.
  • bir kağıthaneli olarak eğer başkan olursa kağıthane merkez cendere'deki kötü görüntüyü ve yazları yayılan pis kokuyu çözmesini rica ediyorum. zira önceki partidaşı başkan 15 yıl görev yapmasına rağmen çözemedi
  • kendisinden medet umanlar unutmasın ki

önceki başkan yapamadı aynı zihniyet burada da tezahhür ediyor onlar da çözemeyecek.

değişim şart ise değiştir.

iyiparti/chp ittifak adayına ses verin.