şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp' nin 2009 yılı yerel seçimlerinde başakşehir belediye başkan adayıdır.
 • http://www.hurriyetport.com/…/11683/2009-07-15.html

  hakkında söylenecek söz bulunamayan adamdır.
  çünkü
  (bkz: götümüze girebilir)
 • sokakta yaşamak durumunda kalan köpekleri kısırlaştırıp, aşılarını yapmak yerine zehirlemek yolunu seçen bir belediyenin başkanı.
  hayır birşey diyeceğim ağır olacak, götümüze falan girecek. susuyorum o sebepten. konuşsam var ya... ulan sinirlendim gene!
 • 9 eylül 2009 istanbul yağmurunda, ne kadar insan(!) olduğunu açık ve seçik ortaya koymuş belediye başkanıdır.

  bahçeşehir hayvan barınağı'nın sular altında kalmasıyla, belediye olarak görev yapmadıkları yetmezmiş gibi 240 hayvanı kurtarmak için barınaklara koşan hayvanseverleri utanmadan azarlayabilen kişidir.

  sabaha karşı atv haber muhabiri ile birlikte kendisini arayan hayvanseverlere yanıtı 'beni bu saatte bunun için aramaya utanmıyor musunuz?' oldu. ve telefonu kapattı.

  seçim kampanyasında 'hafızalardan silinmeyecek hizmetler için' sloganını boşuna seçmemiş. aferin!!!
 • yöneticilerin halk için ve halk sayesinde bulundukları makamda oturduğunu unutanlardan biri. bu ülkede insana da, hayvana da, doğaya da değer verilmediğini bir kez daha bize teyit edenlerden biri.

  marmara'daki sel felaketi birçok insanın canına ve malına mal olduğu gibi, hayvanları da vurdu. üstelik barınaklar sel felaketi sırasında o hayvanlara tuzak oldu. çamur deryasının içerisinde kilitli kaldıkları kafeslerinden çıkamadılar ve öldüler, bir manada ölüme terk edildiler. sağ kalanlar ise zaten berbat olan yaşama koşulları daha da berbat hale gelerek şu an yaşam savaşı veriyor. gecenin bilmem kaçında koskoca istanbul'da bir avuç hayvansever bu canlıları kurtarmak için barınağa koşuyor ama önce kapıları açmak istemeyen barınak görevlileriyle, sonra da yardım istedikleri belediye başkanının duyarsızlığıyla karşı karşıya kalıyorlar.

  şimdi sormak gerekir, ramazan ayındayız öyle değil mi? ve dini bütün, muhafazakar olduğunu iddia eden bir partinin mensubusunuz başkan bey. peki bu yaptığınız hangi dini inanca göre doğrudur? ramazan ayı müslümanların hayatlarında maneviyata daha çok yer ayırdığı kutsal bir ay değil midir? yaptığınız insanlığa sığar mı? etik midir? ve dahası, sizi o inandığınız tanrınız ve size oy veren millet affeder mi? o telefonu kapattıktan sonra başınızı yastığınıza koyup rahatça uyuyabildiniz mi? hoş, bir-iki saat sonra sahura kalkacaktınız.

  bu yazdıklarım götüme girecekse de girsin, umrumda değil.
 • hesap gününü unutan bir müslüman. tevazuyu unutan bir müslüman. adaleti unutan bir müslüman. gün gelir o koltuk gider. halk da seni unutur.
 • din ajandası, dini günleri attığı smsler sayesinde biliyorum sağolsun,
 • sivas katliamı sanıklarının avukatlarından biridir aynı zamanda.
 • bir nevi apartman yöneticiliğinden belediye başkanlığına sıçramış vatandaş.. amk başakşehir'in; nerede görülmüş yolları daraltmanın belediyecilik olduğu. ha tabi niyet "bugün daraltalım bir ihale, yarın yollar dar, yetmiyor, genişletelim bir daha ihale" olunca, bir de üstüne hesap soran yoksa, oyu kendin vatandaştan değil, liderinin seçimi olarak "tayyip erdoğan kredisi" sayesinde almışsan, bir de üstüne bırak 20-30 seneyi, bir önceki belediye başkanını ne halkın ne de o belediye başkanının etinden sütünden istifade eden müteahhidin bile hatırlamadığını görüp ibret almıyorsan, ahiret hiç aklına gelmiyorsa, yetim hakkı gibi şeyler umrunda değilse, daralt yolları istediğin kadar.

  (bkz: ceket koysak kazanır)
  (bkz: odun koysam seçilir)
  (bkz: yiyin efendiler yiyin)
  (bkz: yağma hasan'ın böreği)