• tazecik yazardır kendisi kondüktör olayıyla bir anda yazar olup neye uğradığını şaşırmıştır ben gibi. 2 sene önce 10 entrysini doldurup günlerden bir gün bir entrymi düzelteyim yanılgısına kapılıp bilmem kaçyüzüncü sıradayken bilmem kaçbininci sıraya geçmiştir ben de yaptım aynı hatayı. en kısa zamanda kız arkadaşının da yazar olması temennisi ile sevgilerimi iletiyorum kendisine.
 • dini konularda biraz hırçın olsa da yine de güzel yazan şahsiyet.
 • ermeni soykırımı başlığında der lehrer ve birkaç başka yazarla girdiği atışmayı kaybetmiş yazardır. fikirlerin ne olduğundan bağımsız olarak bakıyorum, argümantasyon falan gözüyle tamamen, çok zayıf kalmış. "soykırım var mı yok mu?" diye kararsız olan kişi o tartışmayı okuduktan sonra "kesin var lan" demeye başlar, fikrimce.
 • ermeni soykırımı başlığında konuyu belgelerle açıklayan yazardır."soykırım var mı yok mu?" diye kararsız olan kişi, o tartışmayı okuduktan sonra "kesin var lan" derse, okuduğunu anlayamamıştır fikrimce.
 • ermeni soykırımı başlığında, belgesiz, kaynaksız sallayanlara ayar üstüne ayar vermiştir.
 • kim ne derse desin ermeni soykırımı başlığı altında fakir edebiyatı yapanların ağzına belgeleri sokmuş yazar. severek izliyoruz.

  zöge: zoruna gitmiş bazılarının.
 • iki tane mevrin gibi diplomatımız olsa bunlar başımıza gelirmiydi dedirten yazardır. adam gayet net bir biçimde belgeyle cevap vermeye çalışıyor. katılırsınız, katılmazsınız ama ağzından köpükler çıkmadan karşı argumanı sunanların sinirlendirme taktiklerine kanmıyor. çünkü bu konuda en ufak bir şekilde atalarımız kasap değil derseniz faşist damgasını alnınızın ortasına yerleştiriyorlar.
 • yusuf halaçoğlu olduğuna inandığım sözlük yazarı. değilse bile ermeni soykırımı başlığında anlattığı rivayetlere kendisinin de inanıyor olması ciddi bir potansiyel oluşturuyor. devlet yararlanmayı düşünmeli kendisinden.
 • ermeni soykırımı konusunda karşı tez olarak devlet arşivlerinden bulduğu bir iki uyduruk belgecik dışında bir şey sunamayan, sıkıştığında karşındakine cahil pezevenk diyebilecek kadar ideolojisinin esiri olmuş garip bir sözlük yazarı. bana son yazdığı mesaja göre ermeni olduğum için kendimden, atalarımdan utanmam ve bu topraklardan siktir olup gitmem gerekiyor. yusuf halaçoğlu ile kıyas tutuyordum ama o bile yanaşamaz yanına. başka bir şey, çok başka bir şey.
 • aciz, mahluk kelimeleri kullanırken çok uzaklara bakmaması gereken kişidir. ermenilerin yüz yıllardır yaşadığı yerleri azeri toprağı olarak görebilirsin, ittihat ve terakki'deki katilleri atan olarak da sayabilirsin. ama biri böyle düşünmüyor diye amına koyarım senin pezevenk diyemezsin. dersen de kendi başlığı altında saçmalamaya devam eden, tartışma usulünden bir haber basit bir troll olarak kalırsın. mesajları için fazla dertlenmemesini dilerim, moderasyon çaresine bakacaktır.
hesabın var mı? giriş yap