şükela:  tümü | bugün
  • kendileri hayvan istismarcılarıdır. yavru aslanı bir kafese kapayıp işkence etmektedirler. buna dur demek için (bkz: mevzoo kapatılsın)
  • hayvan istismarcilari.
  • biraz önce instagramda görüp bir yaşıma daha girdiğim saçmalık ötesi mekan. baştan aşağı görgüsüzlük, vicdansızlık ve istismar kokuyor daha da gündeme gelip, gereğinin yapılması lazım.
  • bu fikri düşünenlerin, uygulamaya koyanların, cehenneminin tam da kendi mekanlarında yaşayan zavallı aslanların hali olmasını dilerim.
  • mahzuni’ye saygı’dan zalım‘ı çalarak nokta atışı yapan zulüm cafe.
  • gün geçtikçe ülkedeki ahlaksızlık tam daha da fazla iğrenme sebeplerinden bir yenisi. bir insan kocaman hayvanı daracık cam kafese kapatıp nasıl vicdan azabı çekmez. hayvan yerinde duramıyor, sürekli yürüyor. kim bilir nasıl stres içinde.
  • ilgili rezalet, dakika başı kadın, çocuk, hayvan demeden istismar ve cinayet haberlerine boğulduğumuz için gereken ilgiyi görmemiş olabilir.

son zamanlarda gördüğüm en aşağılık, en avam, en kepaze video'yu sayelerinde izledim. isteyen kızımız khaleesi'yi delikten besleyebilir demişler bir de. tek hücreli bir canlı gibi "allam kıyameth kopsun artıkk :(" demeyeceğim. yalvarıyorum bu zulmu kabullenmeyin, protesto edin, bu canın sesi, yardımcısı olun, isyan edin, ayaklanın!

https://www.instagram.com/…wrhgnqu/?taken-by=mevzoo
  • bir protestocu o camı kırıp insanların ölümüne sebep olabilir. bu anlamda çok tehlikeli bir durum söz konusu.
  • demin bir arkadaşımın facebook'da paylaşmasıyla farkettim. sinirden ne yapacağımı şaşırdım. nedir bu yavan arap hayranlığı? neden son zamanlarda hayvanlara bu kadar aşağılık davranılıyor?

işletmecisinin arkası o kadar sağlamdır ki, bir bok olmaz. keşke bu ülkede bimer'e, orman bakanlığına ve diğer kuruluşlara şikayet ettiğimiz her şey, herkes cezasını çekiyor olsa. ama maalesef. alo 150'yi aradığınızda o telefon çalıp çalıp kendiliğinden kapanacak. en iyi ihtimalle sümüklünün teki kaydınızı aldığını söyler, sonra survivor izlemeye kaldığı yerden devam eder. ülkeye dair küçücük umutlarımız vardı, nasıl tuhaf bir toplumun içine düşmüşsek, 1 ay bile geçmeden hayallerimizin içine sıçtılar.
    ah keşke hakikaten o cam bir kırılsa da, karşısında nargile fokurdatan kısa paçalı yavşakların hepsi bi geberip gitse.

aslında biz ne bundan, ne de o eli kolu kesilen köpeklerden güçlüyüz. sadece silahımız var. ve bu durum her şeye hükmedebileceğimiz yanılgısına sahip olmamızı sağlıyor.