şükela:  tümü | bugün
  • vahşi hayvanları kendi keyiflerine göre sergileyip üstünden prim yapan nargile kafedir. bu hayvanların yeri sizin mekanınız değil. minicik bir delikten yavru aslan’ı beslemek isterseniz (!) bu mekana gidebilirsiniz. bir de bir sürü reklam vermiş her yere! inşallah kapatılırsınız. arkadaşlar destek istiyorum herkesten. bu yer kapatılsın kapatılmasa bile bu hayvanlara işkence çektirmekten ceza alsınlar.
  • ne ara bu kadar çirkinleştik bilmiyorum. hayvanat bahçeleri kapatılsın, hapsedilmiş canlıların eziyeti son bulsun isterken gözünü para hırsı büyümüş insancıklar o aslanı oraya nasıl getirir anlamıyorum. orada yemek yiyen midesizlere ise lafım yok.

ekleme: bir de yaptığını haklı çıkarmak için instagrama yazmış. kendi annesi, babası bakmamış da ölmek üzereyken insan babası kurtarmış onu vs

eziyet değil iyilik yapıyor ama biz anlamıyoruz.
  • az önce instagram hesaplarını gördüm, midem bulandı. nasıl böyle vicdansız işler yapabiliyorsunuz aklım almıyor? çocukları ile oraya giden aileleri de kınıyorum. umarım en kısa sürede kapatılır.
  • seri köz getir kardeşim tayfanın ağzı ile isim açan zevksiz mekanın yaptıkları "hayvan işkenceleri" nedeniyle kapatılma isteğidir.

hayvan işkencesi : vahşi hayvanları hayvanat bahçesi standartlarının bile altında kalan küçücük kafeslere kapatıp kar amacıyla sergilemek.
  • kapatılması için başlatılacak her türlü kampanyaya tam destek veririm.
  • acilen yapılması gereken olay. bu nedir ya şerefsizler.

instagram sayfaları

yaptıkları canice paylaşım

facebook sayfaları

hepsini tek tek şikayet ederseniz sevinirim.
  • aslanı nereden bulup getirmişler. hadi papağanlar türkiye de üretiliyor artık ama aslan harbiden yuh.
  • keyifleri için nargile kafeye aslanı koymuşlar bir de instagram sayfalarıbdan pişkin pişkin paylaşım yapıyorlar. bu nasıl iş ben anlamıyorum. bu kafeye gidenlerin de amına koyyim. hepiniz şerefsizsiniz. sizi kafese koyup yemlemek lazım. kahpeler.
  • sahibi de cengiz şıklaroğlu adındaki bu adam. attığım bu linkteki instagram hikayelerine bakarak adam ve mekan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. bakın ve şikayet edin.
  • sözlük sayesinde varlığını öğrendiğim mekandır.

arapların görgüsüzlüğünü de aldığımıza göre ülkeyi kapatıp gidebiliriz demektir.