• bu millete kaliteli mizahı gösteren oğuzhan uğur'a selam olsun.
  • 20 bölüm gelmiş. hiç reklam yok.
    en beğendiğim yer teröristin kafasına ateş etmek. fikrini yenmek. buna değinmesi çok önemli. ama içini açmalı. pkk'nın marksist ve diyalektik bir ideoloji taşıdığını savaşı ve diyalektiği ilerleme saydığı bir zihin yapısı olduğunu ifade etmek ve bunu eleştirmek cesaret ister. zira önce bilim karşıtı derler sonra deli. çünkü bu dinin neferleri koşulsuz inanıyorlar. sayıları fazla. kendilerini güçlü sanıyorlar. oysa batıl muhakkak yıkılır
  • uzun zamandan sonra yine , bazı terörist sevicilerin hoşuna gitmeyecek bir hikaye ile karşımıza çıkmış youtube kanalı
  • hasan atilla uğur çıkmış ve düzenli olacak sanırım.

seyredilir...

https://youtu.be/z_or42o0igc
  • izlenmeli
  • 30.bölümünde emekli tümamiral cem gürdeniz ve oğuzhan uğur'un babası emekli albay hasan atilla uğur çok güzel bir programa imza atmışlar saçma sapan egonuzu bir yana bırakarak şiddetle izlemenizi tavsiye edemiyorum. doğu akdeniz ve kıbrıs konusunda oluşan çoğu soru işaretinin giderilmesi açısından çok başarılı olmuş.

bunların haricinde oğuzhan uğur'u seversiniz, sevmezsiniz keza bende üslubu ve egosunun ağırlığından haz etmiyorum ama mevzular programı sayın hasan atilla uğur'dan öncede kafası bom boş olan gençleri araştırmaya sevk ediyordu bu son konsept ile beni benden almış durumda açıkçası.

30.bölümü izlemek için...
  • oğuzhan uğur'u sevmeyen ve samimi bulmayan birisi olarak babasının babala tv mevzular mecrasında cem gürdeniz ile yaptığı programı çok beğendim. ege ve akdenizdeki problemleri tecrübeli bir askerin gözünden göstererek olayların ciddiyetini çok güzel anlatmışlar. özellikle harita üzerinde anlatmaları ve siyaset malzemesi olmadan reklamsız göstermeleri çok yerinde olmuş. kaç aydır gündemi seçim olan bu ülkenin ana problemi denizlerde yüzüyor.

babası bu formata arada sırada program çıkaracağını söyledi. çıktıkça izlenir gibi.
  • oğuzhan uğur'un babasının da katkılarıyla tarihe geçecek kalitede içerikler üretilen format. ilk başından beri izlerim gerçekten efsane.
  • (bkz: zaman kaybı)
hesabın var mı? giriş yap