• psişik güçleriyle bütün her şeyi kontrol edebilen anca ash ve taifesine zarar veremeden aklı başına gelen pokemondur. candır can. ancak pokemon firered oyununda aynı seviyede kadabra ile rahatlıkla yenilebilen pokemondur.
  • benim için (arceus'u saymazsak) en güçlü 3 legendary türü pokemondan biridir. darkrai ve zekrom ile birlikte hem tipi,hem gücü hem de pokemon evreni üstünde bir imajı var gibi gelen bu abimiz mistik ögeler içeren korku filmlerinde rahatlıkla oynar.
  • az önce pokemon go da yakalanamayacak, çünkü sadece özel zamanlarda raidler veya researchler dışında yakalanamayan bir pokemon
  • 6 şubat doğumludur.
  • (bkz: sophia)
    (bkz: yapay zeka)
    (bkz: gdo)
  • herkes ne kadar yenilmez olduğundan dem vurmuş da işte en zayıf yanı budur bu pokemonun - yenilmez olduğunu zannetmesi, diğer bir dille kibri.

bırakın charizard'ı, alakazam'ı, bir togepi verin bana iki parmak hareketiyle aklını alıverir laboratuvar faresinin.

adam aydan gelme, dünyalı değil bi kere :)
  • hayalet, karanlık ve böcek türü pokemonlara karşı zayıflığı olan psişik pokemon. ash bunun karşısına mal gibi charizard'ı yollayacağına butterfree'yi salıp bug buzz kullansa şimdi poketopunda ergen triplerindeydi. bu çocuk nasıl dünya şampiyonu oldu inanın bilmiyorum.

edit: günü gününe uymayan pokemon animesini tek "doğru" kabul edip oyunun sistematiğini "yanlış" saymak da ne bileyim. pokemon her daim taş kağıt makas spock'tır ve herkes herkesi doğru hareketlerle yenebilir. butterfree'ye güvenin ;)
  • arkadaşlar, oyun ile animeyi karıştırmayın. butterfree demiş biri. mewtwo dünyadaki bütün butterfree'leri tek hareketle s.kertir. hatta dünyadaki bütün pokemonları tek hareketle s.ikertir. arceus hariç. arceus tanrı pokemon. her şeyin yaratıcısı. ama diğer hiçbir pokemon mewtwo'nun rakibi olamaz. oyunda herhangi bir su pokemonu ile moltres'i bile yenebiliyorsunuz. gerçekle ilgisi yok yani.
  • taklitler aslını yaşatır. (bkz: mew)
hesabın var mı? giriş yap