şükela:  tümü | bugün
  • bütün girişimcilere ve yazılımcılara benden dev hizmet. bundan sonra girişimciyim vay efendim yapamadım, edemedim, imkan verilmedi diyenlere açıyorum bu başlığı.

buradan girip başvur. para kazanırsan bana bi yaz.
  • bu ne? bişeyler yazsaydın.

edit: girişimcilere yatırım yapan bir kuruluşmuş. bize göre değil.
  • plug and play sana hazır 250 tane global müşteri veriyor. yani bir platform burası. bu ortamda başarılı olmamak için ekstra uğraşman lazım.
  • bugün yayını varmış saat 2'de. ücretsiz galiba. buradan giriş yapılıyor.

edit: ntv, fortune turkey, egirişim ve webrazzi'den de izleyebiliyormuşuz.
  • silikon vadisi'nde kimsenin ciddiye almadigi, kurumlardan topladigi parayla inovasyon tiyatrosu yapan accelerator.
  • bu adamlar neden türkiye'ye geliyor anlamıyorum. başvuru alırlar umarım. türkiye'de çok girişim var yoksa.
  • paypal ile dropbox buradan çıkmış. bize de bir şeyler çıkarın bari. çok güzel girişimler var ama burada zor. global bir girişimimiz olsun artık.
  • platforma başvurdum. 2 senedir bu şartlarda şirket büyütmeye çalışıyoruz. eğer kabul olursa başlığı açana benden bi yemek.
  • pek ümidim yok ama türkiyeden güzel girişimler çıksa hiç fena olmaz. herkes yatırımcı arıyor bu devirde böyle imkanları kullanmamız baya yararlı olur. bu arada platforma başvuran varsa yeşillendirirse sevinirim.
  • bu mext denilen yer robotlu falan. burada sanırım girişimcilere ücretsiz hizmet sağlanıyor. plug and play girişimci programı. geçen sene başvurmuştum. girişiminize prestij katıyor programa alınırsanız.