şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar.hoşgelmiş.
  • badi badi benleri var yüzünde
    can alıcı bakışları gözünde, gözünde gözünde

diyerekten karşıladığım güzel insan.
  • haftanın en beğenilen entry'sine sahip yazar, not düşmüş olalım.
  • ekşi camiasının görüp göreceği en edepli, en saygılı badilerdendir. bunca zamandır listedesin bir dağıt, bir saçmala yahu. senin de canın var, sen de insansın. :/
  • yardımsever yazar.
  • geçenlerde badilerimle birlikte düzenlediğimiz gayrıresmi ve gayrınizami "azınlıklar zirvesi"nde kulağını bolca çınlattığımız badim. tek eksik kendisiydi sanırım. :/
  • badilerimin en edeplisi, en efendisi, en papyonlu, kravatlısı dediğim adam bildiğin facebook'dan dil çıkaran, sabahlara dek rakı içip cümbüş yapan, kendi şarabını kendi üreten, üstelik "satmıyorum ulan! kendim için yaptım, bırakın beni içicemmmm" naraları atan bir adammış. ama çok sevdik. valla çok sevdik.
  • ne zamandır göremediğim badim. nerelerdedir acaba şimdilerde, ne yapıyordur?

eskişehir'e gelir mi? gelirse misafirim olir mi? bunlar hep cevabı önemli sorular.
  • ne yapacağımıza karar veremediğimiz adam. hayır, bizim badi grubu hepten züğürttür. bu adam şimdi zengin ve önemli bir adam olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor (kızlar!!!). bu adam artık bizim gruba uymaz diye düşünüyorum, ama seviyorum da keratayı. :/
  • bolulucada sarhoş anlamına gelen kelime. (bkz: mey)