• olm siz ciddi misiniz lan ?
  • ne fenni, ne edebi bir birikimi olan, zamanının azılı bölücüsü ve fetöşün temeli, atatürk düşmanlığını erdem gören ve bitabii ucundan pedofili ve zerre eğitimi olmayan bir meczubun ; kendi hastalıklı ve ikircikli beyninde gördüğünü / duyduğunu / yaşadığını iddia ettiği zırvaları, zırva oldukları anlaşılmasın diye cümlelerini süsleyerek yazdırdığı kağıt israflarında bulunan metin.

bazı insanlar da bunu kur’an gibi hatta kur’an dan daha çok okuduğunda hidayete erdiğini sanırlar ki aslında olan zaten sayılı kalmış gri beyin hücrelerinin bu safsata ve saçmalıklarla iyice iptal olmasıdır.
  • (bkz: risale-i muz)
  • her yere tebliğ ettiniz bir burası kaldı.
    (bkz: meyve irsaliyesi)
  • bana bunlar yazdırıldı diyerek vahiy aldığını iddia eden bir sapığın sözlükteki kullarından birinin, okunmayacağını bile bile yaptığı kaka.

fetullah ve said puştunun inananlarının yegane özelliği, sorgulamayı bırak düşünme özelliklerini bile devre dışı bırakmalarıdır. herif açık açık peygamberim diyor bunlar da biz müslümanız diye mastürbasyon yapıyorlar.
  • aslına bakarsanız şu başlığı açan gerçekte yanında sözlük olmadan kendi okuduğundan da bir bok anlamıyor ama gelip burda menzil jaws veya hangi tarikatsa trollüğünü yapıyor..ee bundan bize ne şakirt kardeş?

(bkz: hayatta en hakiki mürşit ilimdir)
  • sol frame'de gorunce yeni bi tatli herhalde diye geldim.
    meğer fetönün kendine algilama ve muhakemeden aciz varliklardan murit yapmak icin kullandığı yegâne zirvalik oldugunu gördüm.

ulke nasil bu kadar gerzekalilasti aklim almiyor.
    allah bu salaklardan dunyadaki oksijeni bosa tuketiyonuz bi de bana şirk koşuyorsunuz diye yaksa yeridir.
hesabın var mı? giriş yap