şükela:  tümü | bugün
  • başka bir sefer de aşık olmayı çok istedim, hatta iki kere. inanın bana baylar çok acı çektim. ruhunun derinliğinde acı çektiğine inanmıyorsun, güleceğin geliyor ama acı çekiyorsun, hem de en hakikisinden, katıksızından, kıskanarak, kendinden geçerek. nihayet şuna geliyoruz baylar: en iyisi hiçbir şey yapmamak! bilinçli tembellik hepsinden iyi! onun için yaşasın yeraltı!
  • allah göstermesin ama olurda bir gün yolunuz istemeden de düşerse , aşiyan mezarlığında girişte hemen ilk sağda bir mezarlık var taşında "benim sadık yarim kara topraktır" yazıyor , ince düşünülmüş .
  • bu ilk ölüşüm değil
  • kinyas ve kayra'dan gelsin,
    "beni yüzüstü gömün. çünkü yeterince gördüm!"
  • sorguladıkça, sevdikçe, dibe vurdukça, ait olmadıkça hep kaçtı,
    en çok kendi gücünden kaçtı,
    şimdi de tam kaçtı
  • (bkz: öldüm amk).
  • ölsem bile ölmeyeceğim varın siz anlayın...
  • hiç yabancı olmadığım yerdeyim.

edit: başlığa ilk yazdığım sözcük (bu benim ilk ölüşüm değil) cümlesiydi. bu sözü benden önce başka yazar arkadaş yazmış. aslında bu sözü ilk yıldız tilbe’nin söylediğini düşünüyorum. bana bunun uyarısını yapıldıktan sonra, yazdığımı düzelttim. sikimsonik şahısların hakkımda yaptığı karalama seanslarının mağduriyetini de yaşamıyorum. başkasının entryleri ile popüler olmak gibi bir gayem de yok. o kadar iddianızı ispatlamakta kararlıysanız, eski fav’lanan entrtlermi okuyup, emsalini ss alarak ispatlayın. ispatlamazsanız sizden daha şerefsizi yoktur. burdaki entry fav avcısı gibi takılmak, basit insanların işidir. şükela alsam ne olur? almasam ne olur? ben ne hissediyorsam onu yazıyorum. varsayalım bu söz anonim, bu hiç tanımadığın bir kişiyi karalama kampanyasının birer suseri olmak için gerekçe midir?
  • bön bön bakma da taklamı durdurmak için bir fatiha oku.