• musanın oradaki gelişmeleri görememesine sebebiyet verir.
  • + çok bakımsız.
    - e şimdi ordan geliyoruz.
    + biliyorum da yani bi halktan kaynaklanıyo bi de belediyenin öncülüğünden kaynaklanıyo genel bi mezarlık sebepleri var.
    - şimdi var onu biz bilcez, bak oray... mezarlıklara fazla gitmediğiniz için sevgili musa, oralardaki gelişmeleri göremiyorsunuz ahahaha öyl... acaba... mezarlıklarda şu anda yoğun çalışma var, yani temizliğinden tutun ağaçlandırma, çevre duvarlarının yapılması vs. ıhıaaa
    + elinde sonunda yolun o tarafa düşecek başkanım.
    - düjücek.
  • ben musayi arıyorum orada soruyu soran kim bilen varmı.
  • bir kişi de videonun linkini vermemiş dediğim son 20 yılın trolüne konu olan söz öbeği.
  • aradan geçen 25 senenin ardından (bkz: 26 eylül 2019 istanbul depremi)yle birlikte artık sevgili musaların ve istanbulluların yakın zamanda ziyaret edeceğini düşündüren, zamanın ibb başkanı ve şimdinin cumhurbaşkanı olan erdoğan'a ait söz öbeği.
    bu sözü, (bkz: onbinlerce toplanma alanı var) sözüyle birlikte düşününce adam 25 sene evvelinden uyarısını yapmış demek ki... mezarlıklara deprem sayesinde gideceğiz ve oradaki gelişmeleri yerinde göreceğiz. ya da göremeyeceğiz, yakınlarımız görecek; belki onlar da göremeyecek...
  • hayatı sorgulatan cümle. bir gün bir yerde kullanacağım cümle.
  • reis’in konuşmasının başlangıcından itibaren video hızını 0.5’e düşürerek izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğim, orijinali bile çok iyi çok tatlı video..
  • son dönemde sosyal medyada yeniden patlayıp mizah dönüştürülen rte'nin 90'lı yıllara ait cümlesi.

ve en cok merak edilen hikayenin kahramanı; mezarlıklara fazla gitmeyen bu abimiz gazeteci musa ağacık abimiz olup, kendisi an itibarıyla 62 yasındadır.

işte o adam:)
  • aldığım her telefonuma indirdiğim ve silmediğim yegane video.
  • yeni keşfetmiş olduğum videoda rte tarafından sarfedilen söz. musa muhabirmiş.
hesabın var mı? giriş yap