şükela:  tümü | bugün
 • deri altina ilac enjekte edilerek yaglarin erimesini ve vucuttan atilmasini saglayan bolgesel incelme yontemi. kadinlarin guzelle$mek ugruna cektigi anlamsiz ve gereksiz acilara alternatif sunan, uygulama sonrasi morarma ve cokmelere yol acan yeni nesil cin i$kencesi. mazoterapi hatta.
 • en etkin selülit tedavi yöntemlerinden biri.
 • mezoterapi yöntemin adıdır.cilt içine enjeksiyondur. çok çeşitli kullanım alanları vardır. estetikte en çok selülit ve bölgesel incelmede , saç dökülmesi ve saç bakımında, yüz bakımı ve kırışıklık tedavisinde kullanılır. ağrı için de kullanılmaktadır. spor hekimliğinde de kullanılır. ne için kullanılacaksa onun için ilaç karışımı hazırlanır ve çoklu enjeksiyonlar yapılarak uygulanır. selülit ve bölgesel incelmede karboksiterapi ve lenf drenajı* ile kombine uygulamada sonuçları çok daha iyidir.
 • sacin guclenmesi icin deri altina b5 turevi vitaminler enjekte edilen uygulamalarda mevcuttur.
  boyle tabanca gibi bi aletle tak tak tak kafa derinizin altina pompayi basiyorlar.
 • uygun bir diyet ve egzersiz programı olmaksızın, herhangi bir işe yaramayan etkili bir zayıflama yöntemi.
 • yapılırken ayrı, yapıldıktan sonraki morluklar, şişkinlikler ayrı acı veren bir de üstüne tonla para giden, bir boka yaramayan sözde zayıflama yöntemi.
 • kilo vermek için değil ama bölgesel zayıflamada etkili olan ve hatta selülit tedavisi için de kullanılan, saç dökülmesi ve cilt gençleştirme konularında da işe yarayan, lokal veya genel anestezi gerektirmeyen, bunların dışında, duyduğuma göre bel ve boyun fıtığı tedavisinde ve romatizma gibi hastalıklarda da zaman zaman kullanılan, ilacın, tedavi edilecek bölgeye iğne yardımıyla enjekte edildiği bir yöntem. bunları yazmışlar, hatta detaylar da vermişler ama bu iş en iyi nerede yapılır kısmına gelince tavsiye alabilecek tek bir kişi dahi bulamadığım, ayrıca fiyatlarını da merak ettiğim, bol konuşulan yöntem.
  http://kadinsalmevzular.com/…durumlarda-kullanilir/
 • uygulama alanı çok geniştir, ama en etkili sonuçlarının alındığı ve hastaların talep ettiği kısım olası kelliği önleme amaçlı saç diplerine enjeksiyondur.

  türkiye'de bu sistemi uygulama amaçlı kullanılan, tabancaya benzer yapıdaki cihazlar arasında dr. injector mesogun baya bir revaçtadır. sağlamdır, performansı yüksektir, uzun vadede sıkıntı çıkarmaz.