şükela:  tümü | bugün
  • ankara'ya gidildiginde dinlenmeden gelinmemesi gereken bir gruptur. gitarist inanilmaz atraksiyonlarla izleyiciyi kendine hayran birakir. iste bu yuzdendir ki herkesin favorisi odur. konusturur resmen gitari. baterist ise bateri calarken ortaliga gulucuk sacar. neseli bir insandir. nil'e ugramanin baslica sebebidir.
  • nil bar'da cuma cumartesi ve pazar akşamları 8'den 12'ye kadar sahne alan rock grubunun adı. bataristi cengiz'in sambaları (batari solo), gitarist ahmet'in sempatik tavırları ve yerinde duramayan gözleri, ersin baba olarak anılan solistin içelim güzelleşelim repliği ile sahneye çıkmanın müzik yapmaktan öte bir şov olduğunu hatırlatan grup. barlar'da müzik yapacak herkesin izlemesi ve müşterilerle elektrik nasıl kurulur sorusuna yanıt verebilecek idol bir grup. aynı zamanda diğer gruplar ve yeni yetme rockçılar tarafından biraz da kıskançlıkla eleştirilen, genelde aynı şarkıları çalmaları dışında eleştirilecek bir yanı olmayan hede.
  • yaşlarının ilerlemiş olmalarına karşın tüm güncel rock şarkılarını cover eden süper grup. adını yeni öğrenmiş olduğum gitarist ahmet'e ankara'nın santanası dendiğini duymuştum. adamı izledikten sonra az bile kalıyor söylenenler bence. adamın gitarına baktığına hiç şahit olmadım şahsen. zaman zaman da nil'in önünde rakı içtiğine şahit olunabilir.
  • her ankaraya geldigimde dinlemekten zevk aldığım grup.sanırım solistleri alkolü bırakmış çok belli oluyor içip söylemesiyle normal hali arasında ama müthiş amca pardon dedeler :)