1. bir okuldan mezun olurken, sevdiğiniz arkadaşlarınızla çektirdiğiniz fotoğraflar. bu fotoğraflarda, bazen hiç tanımadığınız teyze tipli kızlar yer alır. mezuniyetinizden 10-15 yıl sonra, şaşkınlıkla "aaa, bu aylinmiş" diye bağırırsınız. (bkz: kuş yuvası topuz)
  2. pek ala kepli de olabilecek fotograflardir bunlar, bir bakarsiniz fotografci kişisi cubbeyle sizi koltuga yan oturtmus,bacaklarinizi uzattirmis, agziniz gulmekten iki karis acikken ve siz havalara bakiyorken,bir elinize de kepin puskulunu tutturmus sizin fotografinizi cekiyor ve bunu yilliga koyuyorlar falan..

annenizin baktiginda eyvah fiore tiki olmus,vah yavrum vah diye tepkiler gosterdigi fotograflardir. ailecek severiz.

edit : bir de tum arkadaslarinizla kafa kafaya yatarak verdiginiz pozlar vardir ki buna bakanlari gulmekten olmemeleri icin tanri korusun derim. hayir yani ben cektirdim ondan biliyorum.
  3. bu fotoğrafları çektirmeye bile bile mini etekle gidip, bütün fotoğraflara bacaklarını bi şekilde sokuşturmaya özen gösteren kızlar varmış, ben bugün bunu gördüm. mezuniyet fotoğrafı bu arkadaşım yaa. '4 sene boyunca aha bu bacaklarla geçtim ben bütün dersleri' demek mi derdin, nedir? off, çok fena. mini etekten soğuttunuz yemin ederim.

edit: sürekli çektiriyorlar efendim durduramıyoruz.