• aile her şeydir.burada yazılan olumsuzluklara bakmayın siz.kendi ailemle yaptığım gezilerden ziyaretlerden bir arada olmanın güzelliğinden daha çok zevk veren ne var? gerçekten aile olabileceğiniz size ve ailenize planlarınıza uyum sağlayacak birini bulmanız çok önemli.her şey daha güzel olucak ondan sonra.ha ben de onu arıyorum işte.level 3 zorlanıyor.
  • 5. level olan boşanma final bossu olarak karşınıza çıkar. genelde ilk iki levelı verimli geçirenler bölüm sonuna erişebilirler.
  • iş bulmadan sonraki level'e geçiş zor olduğu için yarısında kaldığım durum. yaş da 38 oldu, alan daha hiç çıkmaz bence. çocuk olayından sonra bölüm sonu yaratığını görmek isteyebilirdim halbuki.
  • eğer bu 4 level' ı geçebilirseniz göreceksiniz ki asıl hayat 4. level' dan sonra başlıyor yani bir son yok maalesef haberiniz olsun
  • turkish lifestyle...birinci leveli çok basit geçtim. ama hâlâ ikinci levelde sayıyorum. ya beyinde arıza var resetleyemiyorum çünkü ya da kol bozuldu. sürekli f5 yapmak da çare değil. en iyisi oyundan çekilmek; işi ehillerine bırakmak lazım diyorum ve çekiliyorum sözlük...

edit:ekleme
  • ilk üçünü yapıp dördüncüye gelmeden beşinci level olan boşanmayı da sayıyor muyuz?
  • şu iş bulma aşamasını bir türlü geçemedim 2016 da mezun oldum askerliği de yaptık 3 yılın 2 yılı boş geçti ve geçiyor bu durum bana mı özgü bir durum yoksa benim gibi birileri var mı merak ediyorum. bir işlere girişiyorum fakat hep hüsran hep hüsran . keşke çocukluğum da oto tamircisi olsaydım sabah 7.30 da tulumları mı giyip poğaça mı yiyerek kahvaltı yapıyor olurdum dükkanımda
  • hayat bu kadar basit olmamalı insan önce kendine maddi ve manevi yetebilmeli sonra ise başkasına ve bunun içinde belli bir süreç gerekir.
hesabın var mı? giriş yap