• ankara şubesindeki garsonlarin iki tanesi down sendromlu ve mükemmel servis yapıyorlar.
    helal olsun hem kuruma, hem de bu cocuklara..
  • girtlagina cok duskun olan sevgiliyle bitakim sorunlar yasanmaktadir. biraz yumusamasi adina yemege cikma teklif edilir.* hem girtlagina duskun hem de yuzsuz olan sevgili mezzalunaya gitmek ister. otopark, bahsis dahil her bok disi kisi tarafindan cekilir. yemek sonrasinda,

-ehh ne guzel yedik di mi, iliskimize verdigimiz ara'yi da sonlandirdik boylece.?!??
    -bence bi sure daha devam etmeli, zaman lazim bize.
    -amunakodumun ver yediklerinin parasini!!
  • en zengin ve en buyuk yandas olan penguen sevdalısı dogus holding e ait olan bir baska kurum.

burada yenen her yemek sana oguz haksever olarak geri donecektir...
  • gozune ve baska yerlerine girmek istediginiz bir hatunla ilk defa yemege cikiyorsaniz goturabileceginiz mekanlardan bir tanesi. karizmayi saglam temeller uzerine oturtmak icin iyi bir mekan.
  • yarım ay,hilal,ayça
  • eve sipariş alıyorlardı. domino's pizza'nın o iğrenç donmuş pizzasını yiyeceğime buradan ısmarlardım. ancak geçen öğrendim ki bana yakın olan ataköy plus şubesi sebep yokken kapanmış.
  • bi ton para verip doymadan kalkabileceğiniz ben zaten masadan doymadan kalkarımcı plaza teyzesi mekanı.
  • istinyepark’takini gerçekten beğendim. pizzası italya’da yediğimden güzeldi. özellikle acı zeytinyağı fikrine bayıldım.
  • italya kokenli, yarim ay seklinde, yarim ayin iki ucunda tahtadan tutucak yerleri olan peynir kesmeye yarayan bicak soyundan alet
  • ankara'da, aynı konseptte ve %20-30 civarında daha düşük fiyatları ile peppermill gibi güçlü bir rakibi olan italyan restoranı.

ikram olarak sunulan zeytinyağı-ekmekten tutun da menünün büyük kısmı aynı denebilir. ayrıca peppermill bazı konularda daha bile iyi*.

yine de kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız orijinal italyan salam-jambonları, kalın hamurlu iğrenç pizzaların seçeneklerde yer almaması, antipasti çeşitlerinin zenginliği gibi noktalarla birtakım güçlü yönleri var, orasını da yadsımamak gerek.

çalışanları ise sanki onlar ortama yemeğe gelmiş de siz onlara zorla iş yaptırıyormuşsunuzcasına bir tavır içindeler genelde, sanırım bir yanlış anlaşılma var, gidince işin aslını kendilerine izah etmeniz yararınıza olabilir.
hesabın var mı? giriş yap