şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı. adil görmediği bir konuda fikrini açıkça belirtmekten çekinmiyor. buralar çok entry dolacağa benzerken önlerden yerimizi ayırtmamız reklam gelirleri açısından faydamıza olacağından mütevellit sözlükteki başarılarının devamı diliyorum. *
    ismi hilal, ayça olabilir. olmayadabilir. (bkz: mezzaluna)
  • kadınlara "ağlamayın çünkü çok itici" dedikten sonra güzel olup sevgilisi olmayan kız başlığında "herkesin hayatına kimse karışamaz" diyerek ağlayan, kadın biri. demek ki güzel, üstelik yalnız. ama ağladığı için itici olabilir. ama güzel ve yalnız. ne bileyim. hiç bilemiyorum.

(#47812416)
    (#47814269)
  • yazdıkları örümcek beyinli abazanların fazlasıyla zoruna gitmiştir. o beyni aldır bence, gereksiz ağırlık yapıyor.

kendisinin türkçeyi kullanamadığını iddia edenler beynini kullanamıyor mesela... ve bu tiplerle muhatap olduğu için çok rahatsız, teessüf ediyor.

hadi canım hadi burası ağlama duvarı değil.
  • dagdan inme okuzlerin kuyruguna basmis sanirim sorry!
  • bence bilgili bir hatun.

lakin kendisinden daha bilgili insanlara karşı biraz uyuz :)

ayrıyeten polemikböçüğü.

ama iyidir, candır bence :)
  • büyümüş de küçülmüş sanki.
  • her entrysinde cok kez "cocuklar" lafini kullanarak dikkatimi cekmis yazar.
    kendisine has bir suser.
  • egosu şişik bir arkadaş. o kadar şişik ki zekasını ve aklını kaplamış, yanlış yaptığını kabullenmesi mümkün değil. bir gram gelişme gösteremez böylesi. en güzel çözüm:
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bazi ruh hastasi ve takintili tipler bu yazara ozel mesaj yoluyla bulasiyor, bu yazar da agzinin payini verip def ediyor ama bu yuzsuzler hala mesaj atiyor sonra bu yazar engelliyor ama bu takintili tipler fake hesaplarindan yine bu yazara mesaj atiyor, simdi yine bunlardan biri gelmis nick altina camur at izi kalsin hesabi entry diskiliyor. bu nasil bir kuyruk acisidir arkadas, tamam biliyorum beyniniz yok bari ruhunuzu tedavi ettirin, issiz ergenler.

edit: herifin nick altina baktim da ne mal oldugu belli zaten, muhatap aldigim icin ozur diliyorum kendimden!
  • (bkz: #69750983) entrysinden anladığım kadarıyla zengin, özgüvenli ve yakışıklı erkeklerin kadın düşmanı olamayacağını iddia etmiş olan yazardır. buradan yola çıkarak kendisinin aynı başlıktaki şu entryde (bkz: #69750638) bahsedilen kadın olduğuna inanmış durumdayım.

entrylerini incelediğimizde kadın düşmanlarına sert bir dille karşı çıkan yazarımızın erkek düşmanı olduğunu da görüyoruz. (bkz: bu ne yaman çelişki anne)

edit: kendi nick altında kendinden 3. kişi olarak bahsedip kendini öven yazar gece gece güldürmüştür. (bkz: #57908607) (bkz: #68774879)(bkz: #60904375) hani ruh hastası bizdik?