şükela:  tümü | bugün
 • bir sözlük yazarı. adil görmediği bir konuda fikrini açıkça belirtmekten çekinmiyor. buralar çok entry dolacağa benzerken önlerden yerimizi ayırtmamız reklam gelirleri açısından faydamıza olacağından mütevellit sözlükteki başarılarının devamı diliyorum. *
  ismi hilal, ayça olabilir. olmayadabilir. (bkz: mezzaluna)
 • yazdıkları örümcek beyinli abazanların fazlasıyla zoruna gitmiştir. o beyni aldır bence, gereksiz ağırlık yapıyor.

  kendisinin türkçeyi kullanamadığını iddia edenler beynini kullanamıyor mesela... ve bu tiplerle muhatap olduğu için çok rahatsız, teessüf ediyor.

  hadi canım hadi burası ağlama duvarı değil.
 • bence bilgili bir hatun.

  lakin kendisinden daha bilgili insanlara karşı biraz uyuz :)

  ayrıyeten polemikböçüğü.

  ama iyidir, candır bence :)
 • büyümüş de küçülmüş sanki.
 • her entrysinde cok kez "cocuklar" lafini kullanarak dikkatimi cekmis yazar.
  kendisine has bir suser.
 • egosu şişik bir arkadaş. o kadar şişik ki zekasını ve aklını kaplamış, yanlış yaptığını kabullenmesi mümkün değil. bir gram gelişme gösteremez böylesi. en güzel çözüm:
  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • bazi ruh hastasi ve takintili tipler bu yazara ozel mesaj yoluyla bulasiyor, bu yazar da agzinin payini verip def ediyor ama bu yuzsuzler hala mesaj atiyor sonra bu yazar engelliyor ama bu takintili tipler fake hesaplarindan yine bu yazara mesaj atiyor, simdi yine bunlardan biri gelmis nick altina camur at izi kalsin hesabi entry diskiliyor. bu nasil bir kuyruk acisidir arkadas, tamam biliyorum beyniniz yok bari ruhunuzu tedavi ettirin, issiz ergenler.

  edit: herifin nick altina baktim da ne mal oldugu belli zaten, muhatap aldigim icin ozur diliyorum kendimden!
 • kadın düşmanlığı başlığında yazdıklarına bakalım: (bkz: #69750983)
  --- spoiler ---
  ataerkil ve ilkel bir ailede buyumus, varos, ozguvensiz ve cirkin kisilerin muzdarip oldugu durum.
  --- spoiler ---

  anladığım kadarıyla zengin, özgüvenli ve yakışıklı erkeklerin kadın düşmanı olamayacağını iddia etmiş olan yazardır. buradan yola çıkarak kendisinin aynı başlıktaki şu entryde (bkz: #69750638) bahsedilen kadın olduğuna inanmış durumdayım.

  entrylerini incelediğimizde kadın düşmanlarına sert bir dille karşı çıkan yazarımızın erkek düşmanı olduğunu da görüyoruz. (bkz: bu ne yaman çelişki anne)

  edit: kendi nick altında kendinden 3. kişi olarak bahsedip kendini öven yazar gece gece güldürmüştür. (bkz: #57908607) (bkz: #68774879)(bkz: #60904375) hani ruh hastası bizdik?
 • yıllardır takip ettiğim dobra yazar. her bir entry'sinin altına imzamı atarım, o derece türkiye gerçeklerine hakim kendisi. iyi ki var.
 • simdi cocuklar bu bircok yonden fakir arkadas hakkinda 16-17 yaslarinda ergen bir oldugunu ve muhatap olmamam gerektigine dair mesajlar aldim lakin bu ergeni egitme gorevini ustleniyorum. gordugunuz uzere kendini tinder gibi bir olusumda saniyor ve yasindan fitliginden vs. bahsediyor. insanlara "fakir" diye hakaret eden bu bagcilar gulu yedigi samarlari idrak edememis olacak ki rezillikten dem vuruyor bir de. senin gibi takintili tip cok burada lakin senin gibilerin lafi ne azaltir ne de cogaltir insanlari etkisiz eleman, sirf stres atmak icin cevap veriyorum sizlere stres toplarim benim, haddinizi de ogreniyorsunuz oh mis... beyoglu pavyonlarinda garson olabilecek bir kapasiten var bu potansiyeli degerlendir, club bir hayal sizofrenik vaka vale bile yapmazlar seni. beyin satin al sen once gorgusuz barzo. ay bir de bana troll demis ahahahahahh.

  edit:bu pedofili savunan ne desem az kalir sahis icin mesajlar geliyor, hakkinda yasal islem baslatacagiz cocuksa ugrasmayalim vs. diye. valla bana da agir sizofren oldugu soylendi beyin yasi zaten malum fakat gercek yasini bilmiyorum. boylelerini toplumda barindirmamak lazim, geregi neyse yapilmali.