şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tanım: knight online usko ile ilgilenmeyen vasat bir şirket. bunların türkiye uzantısı da ntt game adlı bir şirket. aslında bu entariyi ntt game şirketine döşeyecektim ama ne hikmetse sözlük buraya yönlendiriyor. işin daha ilginç yanı ise kimse buraya entari girmemiş.
  • aldığı parayı hak etmeyen şirket.çok ilgisizler ve işlerini profesyonelce yaptıklarını düşünmüyorum.
  • forumlarda gm'lerin cevaplarından gördüğüm kadarıyla nttgame'in bu şirkete sözünü geçiremiyor. kendileri kafalarına göre değişiklik yapıyor, çoğunlukla saçma değişiklikler( 2 haftalık serverlara bonuslu shell eklenmesi, yeşil peri ve noah jackpot'un kaldırılması vb.) yapması da ne kadar geliştiricisi oldukları oyundan ne kadar az anladıklarını gösteriyor. yıllardır süregelen görev bugları anca düzeltildi( bazıları hala düzelmedi diyenler de var). genelde yayıncı firmalar, geliştirici firmalara isteklerini veya şartlarını dayatır ama nttgame aşırı uslu bir çocuk gibi davranıyor. aralarındaki anlaşma nasıldır bilmiyorum ama mgame gibi usko'nun dinamiklerini anlamayan bir şirketin, usko üzerinde bu kadar söz sahibi olması oyuncular açısından hiç de olumlu bir durum değil. ulan ameliyat olmuşum, 2 pk atayım diyorum 10 15 gündür ama returnee coupun bugda olduğu için db'ye dönemiyorum.