şükela:  tümü | bugün
 • abdullah yılmaz olayının perde arkasını gördükçe şaşırtmayan durum.

  https://twitter.com/…tiba/status/965152369334996992
 • lütfen bize bilmediğimiz şeylerle gel.
 • özetle:
  abdullah yılmaz'ın yönettiği maçta galatasaray yenilir ve yusuf namoğlu bu hakeme kafayı takar. kendisinin yönetimde olduğu dönemde 4, istifa ettiği dönemlerde ise bu hakem 30 maç yönetir. inanılır gibi değil..
 • özet isteyenler için olayın özeti şöyledir.
  abdullah yılmaz bir maçta galatasaray aleyhine kararlar veriyor. ondan sonra bu hakem üzerinde yusuf namoğlu'nun ambargosu başlıyor. yusuf namoğlu belli aralıklarla mhk başkanlığını bırakıp geri dönüyor. bu süreçler içerisinde abdullah yılmaz'ın süper ligde maç yönetebilme oranı şöyle;
  yusuf namoğlunun mhk başkanı olduğu dönemlerde 4 süper lig maçı
  yusuf namoğlunun mhk başkanı olmadığı dönemlerde 30 süper lig maçı.

  verilen bilgiler doğrudur/yanlıştır bilmiyorum. ama özeti budur.
 • istaitstiklere de yansıyan olay. ama nedense tv'de bir allah'ın kulu bunun üzerinde durmuyor.

  alın size namoğlu'nun galatasaray'ı zirvede tutmak için yaptığı ödül ceza sistemi:

  https://twitter.com/…iba/status/1040932357136699392
 • beşiktaş'ın şampiyon olduğu 2016/17 sezonunun mhk başkanı da yusuf namoğlu'ydu. o sezon quaresma'nın tekmesi, talisca'nın dirseği, verilen kolay penaltılarla şampiyonluğa yürürken zerre dikkat çekmeyen olay. o sezon şampiyonluk için çekiştiğiniz rakibin nizami golü önce verilip sonra golü yiyen takımın oyuncularının itirazı üzerine nizami gol iptal edilip puan kaybettiği sezondu. tabii ki o sezon hakkınla oyna şerefinle kazancılar yusuf namoğlu'nun başlığına 1 entry bile girme gereği duymadı, neden acaba?

  şu ödül/ceza zırvalamasına da parantez açalım, güya galatasaray'ın alanya'yı 6-0 yendiği maç ile beşiktaş'ın antalya'ya 3-2 mağlup olduğu maçın hakemlerine ertesi hafta maç verilerek ödüllendirilmeleri gerekirdi. ikisine de sonraki hafta maç verilmedi. hani ödül hani ceza.

  geçen sene galatasaray lige daha iyi başlamıştı. o zamanlar "ehehehe fikstürünüz kolaydı, birkaç hafta sonra 4.lüğe gerileyeceksiniz" diye eğleniyordunuz. bu sene daha 5. haftadan dış mihrak, üzerimize oyanan oyunlar, almanlar bizi kıskanıyor çizgisine döndüyseniz eğer, durumunuz hakikaten sıkıntıda olsa gerek.
 • ağır bjk'li tff başkanının emri altında çalışandır.
 • forvetsiz galatasaray'ın 4'er 4'er goller atıp maçlarını kazanmasıyla hayal kırıklığına uğrayan malum takım taraftarınca açılan başlık.

  peşinen edit: geçen hafta galatasaray 4 yiyince açılmayan fakat ne hikmetse bu hafta açılan başlıktır da aynı zamanda.