• (bkz: düşünemedi)
  • mhp seçmeni ne düşünüyor deyince aklıma nihilizm, varoluşçuluk gibi şeyler geliyor. şöyle bir anket sonucu görebilir miyiz mesela. mhp seçmeni durkheimist çıktı.

sonuç olarak ben seçmenlerin sanıldığı kadar düşündüklerinden emin değilim.
  • ironi barındıran anket.
  • mhp seçmeni şunu düşünüyor: " yiyin birbirinizi ete para vermeyin..."
  • oy dağılımında ;
    hdp ninde.... %37 şeklinde görünen anket şu dk itibariyle.
  • mhp seçmeni dışında herkes anketi oylamaya kalkacağı için anlamsız bir sonuç çıkaracak anket. iki sorulu bir anket hazırlanmalı. hangi partiye oy verdiniz denilmeli. eğer mhp şıkkı işaretlenmezse teşekkürler anketimiz bitti diyip kullanıcı anket dışı edilmeli.

yukarıda hakaret eden tatlı su solcularına da bir çift lafım var. vazgeçtim size laf maf yok tıynetsiz herifler. daha çok yalvaracaksınız bize. köpek olacaksınız mhp'nin kapısında.
  • o değil de maşallah sözlük birden hdp ile koalisyon istemeyen mhp'li doldu. yan hesaplardan yardırıyor ak troller.
    bu arada aklınızda olsun ak toller, mhp'li gözükmek için paso mhp entry'si kasmışsınız, yan hesap olduğu çok belli oluyor.
  • bi kesim bahçeli ne derse o olur muhabbeti yapmakta, diğer kesim akp le de olsa iktidar olsun bizim olsun kafasını yaşamakta...
    hamiş; buaralar çerede çok ordan biliyorum
  • la mhp seçmeni ile aklı sıra dalga geçen pkk'lı lar türemiş yine.

mağara çağını henüz kapatamamış bokunu avuçlayan davarlar, türkiye'nin en iyi yetişmiş kadrolarını bünyesinde barındıran mhp'ye ve seçmenine bok atıyor.

olum sizin tabanınızdan haberiniz yok heralde? %13'ü nişantaşı ve cihangir'den aldığınızı mı sanıyorsunuz a.mk malları..
    (bkz: sol örgütlerin birleşerek %13 aldığını sanmak)

ankete gelince, "benim istediğim çözüm olmazsa, büyükşehirler kan gölüne döner, dağları yakarız" diyen adamlarla birlikte hareket eden en adi şerefsizdir. buna mhp de dahil.
hesabın var mı? giriş yap