şükela:  tümü | bugün
  • bence boşuna uğraşmamalılar, genel başkanları sayın cumhurbaşkanı ne derse aynısını söylemeliler. sonuçta mesela chp de kılıçdaroğlu açıklama yapınca tüm parti adına açıklama yapmış oluyor.cumhurbaşkanımız da bence partisi adına açıklama yapmış zaten ne gerek var ki?
  • helal olsun.
  • (bkz: aç tavuk)
  • yarın seçim olsa yüzde üçten fazla oy alamayacak olanları vereceği ayar(mış).
  • oslo, habur ve imralı uşaklarıyla iş tutmuş mhp'nin en yeni zırvası. türk bayrağı değişsin isteyip pkk flamalarını serbest bırakmakla övünen islamcıların koltuk değnekleri bunlar. en az akp ve hdp kadar türkiye düşmanı ve bölücüler.
  • son seçimlerde milletin ayar manyağı yaptığı partinin, böyle çıkışlar yapacak cesareti göstermesi, türk milliyetçiliğinin içinde bulunduğu içler acısı hali bir kez daha görmemizi sağladı, tişikkirlir mihipi.
  • sözlükteki mayışlı aktrollerin savunduğu için boş tehdit. düşünün mhp'nin geldiği durumu.
  • gerçekten acıyorum mhp denen oluşuma. hani kendilerini fasülye gibi nimetten sayıyorlar

kendi tabanları nefret ediyor tüm yönetim kademesinden. aktrollerin ayakta tutmak için harcadığı çaba ile de gelmiş oldukları noktaları görebilirsiniz.

artık akp den önce mhpnin neden bu hale geldiğini öğrenmek istiyorum valla.

ayarmış he ayar.
  • mhp mi kalmış? mhp artık bir yan sanayi ürünü sadece. vereceği ayarların kaale alınacak ideolojik bir ağırlığı kalmadı. muhtemelen kılıçdaroğlu da tebessüm edip geçmiştir.