şükela:  tümü | bugün soru sor
 • doğruysa, hiç kuşkum yok bahçeli bunun ipini çekecektir. genele teşmil etmemek lazım. devletin polisine böyle densizlik yapmak milliyetçi hareket ilkeleriyle örtüşmez. bunu ancak pkk'nin kent temsilcileri, tuzlu su solcuları ve bir de ak parti'nin içindeki çıkarcı makam budalaları yapar.

  kaçınılmaz ek: "öfkeli entelektüel" pozları takınan aşağıdaki bazı pezevenklere "doğruysa" kelimesi ile olayın değil de görüntüdeki elemanın gerçekten mhp ilçe başkanı olup olmadığının kastedildiğini anlatsam ne çıkar?! önüne gelene "lan, götelek" diye konuştukları için muhataplarından ağır küfürler işitebilecek olmalarına rağmen bunu kabullenecek kadar bozulmuş bir mayaya sahip olduklarına göre anlamsız olur bu!. bir de klavye ve nick arkasına saklanarak sürekli "eğri"den dem vurup "doğru" adına bir şey söyleme kabiliyetlerini(!) salt küfürbazlıkla ortaya koymak muhtemelen tam da bunlar gibi öküzlere mahsus olsa gerek.

  kaldı ki başlık sahibi bile bu hususun doğru olup olmadığını birkaç kez editleme ihtiyacı hissetmiş. bu başlık da, memlekette her habere temkinli yaklaşılması gerektiğini bilmeyenlerin ya da bilip de fırsat bu fırsat bir yerlere biraz atıp tutarım diye habere balıklama atlayanların aynası oldu.
 • şereflikoçhisarmış.
 • (bkz: doğruysa)

  doğruysa ne lan doğru diye bir şey mi kalmış, görmüyor musun her şey eğri.
 • akp seversiniz sevmezsiniz kendine ait bir yolu olan ( en azından ) ve o istikametten devam eden bir partidir.

  mhp denilen organizasyonun ise bir amacı yoktur, sadece gücün yanında olabilip nemalanmaya çalışan karbon bazlı organizmaların partisidir. ne saygı duyulacak bir tarafı vardır, ne de bir amacı.
 • memur arkadaşın yerinde olsam balikesir ayvalık veya çeşme alacati'yi seçeceğim tehdit.
 • ulan bu polisler age of empires oynuyor sanki her önüne gelen yer beğen diyor.

  devlet bahçeli gazileri benzin istasyonunda döven kişiler için ağır ithamlarda bulunmuştu.
  inşallah devlet bey kişilerin gazi yada şehit olmasını beklemez böyle tehdit edenler için çıkıp iki kelam eder. yapılması gerekenleride yapar.
 • mhp eski ilçe başkanı olan bir gavatın türk polisine karşı tutumu.
  burada şahsı gözaltına alıp kanırtmayan memur arkadaşın da ayrıca hatası vardır.
 • düşünün ki bu adam sadece ilçe başkanıymış. daha bunun il başkanı var, milletvekili var, bürokratı var, var oğlu var. allah polise, jandarmaya, işini doğru yapmaya çalışan memura sabır versin.

  görevli memuru tehdit etmekten kelepçe takılarak gözaltına alınması gereken yaşam formu içerir.
 • aldıng mı, ben de senin sicil numarangı aldım, ben bu lafı gonusmang...
 • zamanında bir ilçede belediyeyi basıp, tüm çalışanlara "seçimi biz aldığımızda hepinizi kovacagiz" demişler di. sonra ne mi oldu. başkanlık yerine başka bir şey aldılar.